Oferta pracy

Pracownik Wagi

PPHU LEKAROO firmie

Rekrutacja zdalna

PPHU LEKARO

trakt Lubelski 71

Otwock

Firma Lekaro jest jednym z największych operatorów gospodarki odpadami.
W swoim zakresie zajmuje się odbiorem, przyjęciem i zagospodarowaniem odpadów z terenu aglomeracji warszawskiej. Jest to jedna z najnowocześniejszych i najprężniej rozwijających się firm w swojej branży.
Świadczy usługi dla ponad 0,6 mln mieszkańców aglomeracji warszawskiej.

Opis stanowiska:

  • Obsługa stanowiska wagowego
  • Wysyłanie dyspozycji
  • Obsługa systemu BDO (bazy danych o odpadach)
  • Awizacja pojazdów
  • Przygotowywanie zestawień.

Wymagania:

  • Dobra obsługa komputera
  • Wykształcenie średnie (mile widziane wyższe);
  • Znajomość pakietu MS Office;
  • Umiejętności komunikacyjne i interpersonalne;

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Umowę o pracę;
  • Miłą atmosferę pracy;
  • Elastyczne godziny pracy.

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Przedsiębiorstwa Produkcyjno-Handlowo Usługowego LEKARO Jolanta Zagórska (Pracodawca, administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o przesłanie CV.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy