Ta oferta pracy jest nieaktualna od 311 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownika ds. Obsługi Klienta

  • Radom, mazowieckie
  • Specjalista
  • 10.01.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Salon optyczny poszukuje:

    PRACOWNIKA DS. OBSŁUGI KLIENTA
    Miejsce pracy: Radom
    Region: mazowieckie
    01/2018

    Zakres obowiązków:

    Pomoc w doborze i sprzedaż okularów oraz innych produktów optycznych.

    Wymagania:

    • Komunikatywność, orientacja na klienta
    • Doświadczenie w pracy w sprzedaży
    • Mile widziane doświadczenie w branży optycznej
    • Dla osób zainteresowanych pracą w dziale refrakcji lub warsztacie, konieczne wykształcenie kierunkowe

    Oferujemy:

    • Możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji poprzez szkolenia fachowe i sprzedażowe
    • Rozwój zawodowy
    • Praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • Dodatkowe świadczenia pracownicze
    • Umowę o pracę na pełen etat, stałe miesięczne wynagrodzenie

    Osoby z wykształceniem optycznym, po naszym wewnętrznym szkoleniu, mogą również podjąć pracę na innym stanowisku w dziale refrakcji lub w warsztacie.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2014r., poz.1182 ze zm.).