Ta oferta pracy jest nieaktualna od 32 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Praktyki – Technolog Programista/Konstruktor

  • Bielsko-Biała, śląskie pokaż mapę
  • Praktykant/Stażysta
  • 2017-09-17

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

ROSINSKI PACKAGING

ROSINSKI PACKAGING to producent polipropylenowych i polietylenowych opakowań do chemii gospodarczej, kosmetyków i artykułów spożywczych.

PRAKTYKI – TECHNOLOG/PROGRAMISTA/KONSTRUKTOR
Miejsce pracy: Bielsko - Biała

Opis stanowiska

  • poznawanie procesu produkcji butelek i nakrętek
  • poznawanie procesu i technologii wykonania form wtryskowych i rozdmuchowych
  • serwisowanie form rozdmuchowych i wtryskowych
  • wdrażanie form rozdmuchowych i wtryskowych, uruchamianie produkcji
  • konstruowanie form oraz detali rozdmuchowych i wtryskowych
  • poznanie sterowania i programowania obrabiarek CNC
  • projektowanie 3d detali rozdmuchowych i wtryskowych

Wymagania

  • wykształcenie wyższe związane z budową maszyn, obróbką skrawaniem, programowaniem, wspomaganiem komputerowym
  • znajomości języka angielskiego
  • znajomości programu SolidWorks, NX
  • znajomości zagadnień technicznych z zakresu przetwórstwa tworzyw sztucznych
  • znajomość rysunku technicznego

Oferujemy

  • wynagrodzenie przez cały okres trwania programu szkoleniowego - 6 miesięcy
  • atrakcyjny program stażu w 8 działach firmy
  • możliwość zdobycia cennych praktycznych umiejętności
  • możliwość podjęcia stałej pracy w naszej firmie w ramach kadry inżynierskiej

Odbycie programu praktyk umożliwia podjęcie stałej pracy w firmie ROSINSKI PACKAGING na stanowiskach:

  • technolog obróbki skrawaniem
  • programista maszyn CNC
  • konstruktor form i detali z tworzyw sztucznych
  • inżynier procesu wtrysku lub rozdmuchu

Mile widziane szkolenia, prace magisterskie, dyplomowe z zakresu powiązanego z w/w dziedzinami.

CV prosimy przesyłać klikając w przycisk APLIKUJ znajdujący się na dole ogłoszenia.

z dopiskiem "PRAKTYKI – TECHNOLOG/PROGRAMISTA/KONSTRUKTOR"

więcej o Nas:
www.rosinski.com.pl.

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
43-382 Bielsko-Biała ul. Tadeusza Regera 125
tel. 33 818 33 82 wew. 226, 205 tel. 880 900 000

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: ,, Zgodnie art. 23 ust. 1 pkt 1ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych (Dz. U. 2016 r. poz. 922 z późn. zm.), wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji przez Rosinski Packaging Sp. z o.o. z siedzibą w Bielsko-Biała 43-382, ul. T. Regera 125’’

Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych informuję, iż:

1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Rosinski Packaging Sp. z o.o. z siedzibą w Bielsko-Biała 43-382, ul. T. Regera 125
2) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu związanym z trwającym procesem rekrutacji i nie będą udostępniane innym podmiotom,
3) posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania,
4) podanie danych osobowych jest dobrowolne

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się