Prawnik - Aplikant Radcowski

  • Gdańsk, pomorskie
  • PARTYZANTÓW 8/53 pokaż mapę
  • Specjalista
  • 31.07.2019
  • Ważna jeszcze 8 dni (do 30.08.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    MANAGEMENT SP. Z O.O. SP. K.

    RWS INVESTMENT GROUP to działająca od lat i prężnie rozwijająca się grupa inwestycyjna, której domeną są obiekty komercyjne.

    Aktualnie poszukujemy osób gotowych do podjęcia pracy na stanowisku:

    Miejsce pracy: Gdańsk
    Opis stanowiska:
    • przygotowywanie, opiniowanie i negocjowanie umów,
    • weryfikowanie i kompletowanie dokumentacji niezbędnej do podpisania umów,
    • obsługa korporacyjna spółek,
    • doradztwo prawne w zakresie bieżącej obsługi prawnej firmy,
    • opracowywanie i opiniowanie pism (w tym procesowych),
    • nadzorowanie terminów realizacji obowiązków zawartych w umowach i dbanie o zachowanie ciągłości najmu.
    Wymagania:
    • wykształcenie wyższe prawnicze,
    • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole, sumienność,
    • dobra organizacja pracy,
    • dobra znajomość pakietu MS Office.

    Mile widziane doświadczenie:

    • w obszarze związanym z nieruchomościami, inwestycjami budowlanymi,
    • przy obsłudze korporacyjnej spółek.
    Oferujemy:
    • możliwość rozwoju,
    • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się spółce,
    • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i doświadczenia,
    • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego (prawnego i biznesowego),
    • pracę nad ciekawymi, wymagającymi projektami,
    • pracę w młodym zespole, chętnie dzielącym się swoją wiedzą i doświadczeniem.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.