Prawnik

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 09.11.2018
  • Ważna jeszcze 25 dni (do 09.12.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Grupa Copernicus jest obecna na rynku od niemal 15 lat. W jej skład wchodzi:
    COPERNICUS CAPITAL TOWARZYSTWO FUNDUSZY INWESTYCYJNYCH S.A. oraz DOM MAKLERSKI COPERNICUS SECURITIES S.A. W sektorze finansowym staliśmy się częścią jego transformacji oraz rozwoju. Poszukujemy osób, które nie tylko angażują się w biznes, ale też chcą zmieniać myślenie o inwestycjach i rynku kapitałowym. W związku z rozwojem spółki poszukujemy osób na stanowisko:
    PRAWNIK
    Copernicus Capital Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A.
    Miejsce pracy: Warszawa

    OPIS STANOWISKA:

    • Obsługa prawna procesów egzekwowania należności towarzystwa oraz funduszy zarządzanych i likwidowanych przez towarzystwo.
    • Pomoc w bieżącej obsłudze prawnej towarzystwa oraz funduszy zarządzanych i likwidowanych przez towarzystwo, w tym sporządzanie i analiza projektów umów, dokumentów i wniosków rejestrowych oraz pism procesowych.
    • Monitorowanie zmian prawnych.

    WYMAGANIA:

    • Wykształcenie wyższe prawnicze.
    • Minimum 2 lata doświadczenia w kancelarii prawnej lub instytucji finansowej na stanowisku prawnika.
    • Znajomość kodeksu cywilnego, kodeksu postępowania cywilnego, kodeksu spółek handlowych, ustawy prawo upadłościowe oraz ustawy prawo restrukturyzacyjne – warunek konieczny.
    • Umiejętność podejmowania samodzielnych decyzji.
    • Sumienność, dokładność, rzetelność.
    • Pozytywne nastawienie do nowych wyzwań, umiejętność pracy pod presją czasu.

    DODATKOWE WYMAGANIA MILE WIDZIANE:

    • Znajomość regulacji dotyczących rynku kapitałowego.
    • Doświadczenie w odzyskiwaniu wierzytelności.

    Oferujemy:

    • Umowę o pracę (początkowo na okres próbny).
    • Pracę w miłej atmosferze wśród doświadczonych ludzi
    • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia cennego doświadczenia
    • Pracę na samodzielnym stanowisku przy ciekawych projektach
    • Atrakcyjne warunki zatrudnienia, pakiety socjalne
    • Możliwość korzystania bezpłatnie z siłowni Calipso Fitness Klub znajdującej się w budynku
    • Owocowe wtorki (we wtorki rozpoczynamy pracę od porządnej dawki witamin)

    CV wraz z listem motywacyjnym prosimy kierować za pomocą przycisku "Aplikuj".

    Prosimy w treści aplikacji dodać klauzulę zawierającą zgodę na przetwarzanie danych osobowych:
    Na podstawie art. 6 ust. 1 lit a w zw. z art. 7 ust. 1 RODO oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Administratora (Copernicus Capital TFI S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: Al. Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa), moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji. Wyrażam również zgodę na udział w rekrutacjach przyszłych.