Ta oferta pracy jest nieaktualna od 24 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Prawnik

  • Warszawa, mazowieckie
  • Aleja Stanów Zjednoczonych 51, 03-965 Warszawa, Polska pokaż mapę
  • Specjalista
  • Pełny etat
  • 29.07.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Do naszej spółki Etrose Holding świadczącej kompleksowe usługi wsparcia biznesu, poszukujemy osoby zainteresowanej pracą jako

    Prawnik
    Miejsce pracy:Warszawa

    Zakres obowiązków:

    • Przygotowywanie opinii i informacji prawnych w ramach bieżących zagadnień związanych z prowadzoną działalnością gospodarczą, w szczególności w zakresie przepisów o kredycie konsumenckim i instytucjach pożyczkowych, prawa gospodarczego, handlowego, cywilnego, regulacji dotyczących konsumentów (e-commerce) i ochrony danych osobowych,
    • Opracowywanie i opiniowanie umów handlowych,
    • Opracowywanie procedur i regulaminów,
    • Przygotowywanie pism do klientów, służb i organów administracji publicznej,
    • Bieżąca obsługa korporacyjna spółek, w tym w zakresie rejestru przedsiębiorców KRS i zagranicznych rejestrów handlowych,
    • Bieżące śledzenie i analiza zmian w prawie.

    Wymagania:

    • Aplikant min. 2 roku lub radca prawny / adwokat mile widziany.
    • Doświadczenie w obsłudze prawnej procesów reklamy (ocena reklam, współpraca z działem reklamy, współpraca z domami mediowymi i wydawcami).
    • Doświadczenie w pracach związanych z obsługą prawną procesów sprzedaży konsumenckiej.
    • Doświadczenie w opracowywaniu procedur i regulaminów dla produktów z segmentu FMCG lub Health Care.
    • Mile widziane: praktyczna znajomość RODO.

    Oferujemy:

    • Możliwość szkoleń i rozwoju zawodowego.
    • Elastyczne godziny pracy. Home office- po okresie próbnym dwa razy w miesiącu.
    • Dogodny dojazd tramwajami i autobusami– znajdujemy się Wioślarskiej 8.
    • Pakiet benefitów: prywatną opiekę medyczną, kartę Multisport i ubezpieczenie na życie.
    • Pracę w prestiżowym biurze z widokiem na Wisłę i Stadion Narodowy.
    • Firmową bibliotekę.
    • Rynkowe wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia zawodowego.
    • Udział w interesujących projektach dających możliwość rozwoju zawodowego.