Ta oferta pracy jest nieaktualna od 191 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Product Expert

  • Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • Specjalista
  • 2017-09-11

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Auto Frelik, autoryzowany dealer marek premium, to firma o ugruntowanej pozycji na rynku motoryzacyjnym, ciesząca się uznaniem zarówno klientów, jak i partnerów biznesowych. Nasze wieloletnie doświadczenie w branży pozwoliło nam otrzymać w 2000 roku  autoryzację na sprzedaż i serwis samochodów marki Mercedes-Benz, oraz Jeep. Salony i serwisy dealerskie Auto Frelik zlokalizowane są w Bydgoszczy i Toruniu.

    W związku z dynamicznym rozwojem  firmy poszukujemy osoby na stanowisko:
    PRODUCT EXPERT
    Miejsce pracy: Bydgoszcz

    Oczekujemy od kandydatów:

    • Mile widziana znajomość oferty produktowej Mercedes-Benz
    • Znajomość innowacyjnych systemów i technologii stosowanej w samochodach Mercedes-Benz będzie dodatkowym atutem
    • Umiejętności szybkiego uczenia się
    • Umiejętności nawiązywania kontaktów
    • Wysokiej kultury osobistej
    • Wysokiej motywacji do rozwoju i pracy
    • Prawa jazdy kategorii B (czynne)
    • Obsługi pakietu Office

    Twoje zadania:

    • Dzielenie się motoryzacyjną pasją
    • Obsługa Klientów w oparciu o standardy Auto Frelik
    • Kierowanie ruchem klientów w salonie zgodnie ze standardami Auto Frelik
    • Budowanie relacji z Klientem
    • Wspieranie w pracy doradców handlowych i pracowników recepcji

    Co oferujemy:

    • Pracę w zespole, w którym rozwój i pasja są nie tylko słowami
    • Kompleksowe wdrożenie oraz szkolenia
    • Nowoczesne narzędzia pracy
    • Umowę o pracę
    • Czytelne, atrakcyjne warunki zatrudnienia
    • Rodzinną atmosferę

    Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

    Zgłoszenie powinno zawierać: CV ze zdjęciem (z zaznaczeniem wymaganych ogłoszeniem umiejętności) i list motywacyjny.

    W temacie e-maila prosimy wpisać nr ref. ogłoszenia. Dziękujemy za wszystkie aplikacje. Jednocześnie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty. Prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)".