Ta oferta pracy jest nieaktualna od 75 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Product Manager

  • opolskie
  • Kierownik
  • 10.01.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Firma ubezpieczeniowa poszukuje kandydatów na stanowisko:
    w centrali firmy
    Region: opolskie

    Zakres obowiązków:

    • tworzenie i rozwój produktów, w tym:
      • konstruowanie OWU
      • taryfy
      • projektowanie systemów sprzedażowych
    • analiza i monitorowanie działań konkurencji
    • współpraca z innymi jednostkami w centrali w obszarze zarządzania produktami i sprzedaży
    • analiza, optymalizacja i modyfikacja istniejących i wdrażanie nowych procesów związanych ze sprzedażą ubezpieczeń
    • prowadzenie szkoleń merytorycznych

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe
    • minimum 5 letnie doświadczenie w branży ubezpieczeniowej
    • minimum 3 letnie doświadczenie w obszarze produktowym, underwritingu lub likwidacji szkód
    • umiejętność myślenia strategicznego oraz koordynowania działań wewnątrz organizacji
    • mile widziane doświadczenie w prowadzeniu projektów
    • znajomość języka angielskiego
    • gotowość do częstych podróży służbowych
    • prawo jazdy kategorii B

    Prosimy o zamieszczenie w CV następującej informacji:

    Dane osobowe są zbierane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). Przysługuje mi prawo dostępu do treści moich danych i ich poprawiania. Wyrażenie zgody jest dobrowolne, lecz niezbędne do wzięcia udziału w procesie rekrutacji.

    Na tym etapie rekrutacji pracodawca chce pozostać anonimowy. Dowiedz się więcej