Ta oferta pracy jest nieaktualna od 72 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Product Manager

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2018-01-10

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Wiodąca marka w branży wyposażenia wnętrz, działająca w oparciu o internetową platformę sprzedażową poszukuje kandydata/ki na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa
    Region: mazowieckie

    Zakres obowiązków:

    • Tworzenie analizy potencjału dla podległej kategorii;
    • Rozwój zakresu produktowego podległej kategorii;
    • Pozyskiwanie, prowadzenie negocjacji handlowych z dostawcami oraz utrzymywanie długofalowych relacji z partnerami biznesowymi;
    • Planowanie i realizowanie założeń budżetowych podległej kategorii;
    • Przygotowywanie i koordynowanie wdrożeń nowych produktów w środowisku e-commerce;
    • Tworzenie wytycznych dotyczących treści zamieszczanych na internetowej platformie sprzedażowej i nadzór nad ich jakością;
    • Tworzenie i realizowanie strategii zakupowo-sprzedażowej, cenowej i promocyjnej podległej kategorii;
    • Współtworzenie i wdrażanie akcji promocyjnych;
    • Zarządzanie stanem magazynowym produktów podległej kategorii;
    • Monitorowanie trendów i sytuacji na rynku, poszerzanie wiedzy na temat produktów, technologii oraz innowacji pojawiających się w branży;
    • Współpraca z pozostałymi działami firmy.

    Od kandydata/ki oczekujemy:

    • Wykształcenia wyższego, preferowane ekonomiczne;
    • Min. 3-letniego doświadczenia na podobnym stanowisku, preferowane w branży wyposażenia wnętrz i w środowisku e-commerce ;
    • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego, umożliwiającej swobodną komunikację ustną i pisemną;
    • Bardzo dobrej znajomości pakietu MSO (PowerPoint, Excel, Word), znajomość SQL będzie dodatkowym atutem;
    • Umiejętności komunikacyjnych i negocjacyjnych;
    • Poczucia stylu i wrażliwości estetycznej;
    • Kreatywności i zrozumienia potrzeb i preferencji grup docelowych klientów;
    • Dobrej organizacji pracy;
    • Zdolności analitycznych, umiejętności planowania i prognozowania;
    • Zaangażowania, entuzjazmu, własnej inicjatywy i samodzielności;
    • Gotowości do częstych podróży służbowych w ciągu pierwszych 12 miesiącach pracy.

    Dołączając do naszego zespołu zyskujesz:

    • Możliwość rozwoju i bezpośredni wpływ na biznesowy sukces projektu;
    • Możliwość́ rozwijania rozpoznawalnej marki i pracę z najnowszymi trendami;
    • Otwartą i przyjazną atmosferę̨;
    • Autonomię, przestrzeń́ do kreowania i realizowania pomysłów oraz weryfikowania ich efektów;
    • Elastyczną formę̨ zatrudnienia;
    • Atrakcyjne zniżki pracownicze.

    Aplikacje (CV) prosimy przesyłać klikając przycisk Aplikuj.

    Na tym etapie rekrutacji pracodawca chce pozostać anonimowy. Dowiedz się więcej