Ta oferta pracy jest nieaktualna od 250 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Product Manager

  • Zabrze, śląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 07.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Elzab S.A. zajmuje się projektowaniem, konstruowaniem oraz produkcją najwyższej jakości urządzeń elektronicznych. Jesteśmy liderem rynku kas i drukarek fiskalnych oraz wypracowaliśmy mocną pozycję wśród dostawców wag elektronicznych, szuflad kasowych i sprawdzarek cen.

    Na stanowisko:
    Miejsce pracy: Zabrze

    Zakres obowiązków:

    • stworzenie średnioterminowej strategii produktowej
    • nadzorowanie i koordynacja prac związanych z produktem oraz ustalenie dla niego planu rozwoju
    • współtworzenie planów marketingowych oraz strategii marketingowej produktu
    • rozpoznawanie i identyfikowanie potrzeb klientów danej grupy produktów
    • przygotowywanie danych do raportów oraz analiz marketingowych dla określonego produktu
    • monitorowanie konkurencji oraz trendów rynkowych w zakresie rozwoju nowych
    • weryfikacja merytoryczna materiałów informacyjnych
    • udział w szkoleniu sił sprzedaży
    • analiza stosowanych badań marketingowych
    • współpraca przy realizacji ogólnych strategii marketingowych
    • rozpoznawanie i identyfikowanie potrzeb klientów danej grupy produktów oraz generowanie pomysłów na nowe produkty
    • udział w ustalaniu i kontrolowaniu kosztów i cen produktów
    • tworzenie analiz finansowych dla produktu oraz kontrolowanie pozycji konkurentów na rynku

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe – preferowane techniczne
    • doświadczenie na analogicznym stanowisku w dużej firmie produkcyjne
    • biegła znajomość języka angielskiego
    • praktyczne umiejętności w zakresie obsługi komputera (pakiet MS Office)
    • umiejętność zarządzanie projektami
    • zapał, zaangażowanie do pracy oraz wysoka koncentracja do realizacji celów
    • umiejętności w negocjacji, analityczne i organizacyjne
    • samodzielność, kreatywność, inicjatywa
    • prawo jazdy kat. B

    Oferujemy:

    • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w stabilnej, rozwijającej się spółce
    • rynkowe wynagrodzenie wraz z systemem premiowym
    • pozapłacowe dodatki (np. Multisport)
    • szkolenia specjalistyczne
    • możliwość rozwoju w strukturach firmy
    • niezbędne narzędzia pracy

    Chętnych do podjęcia pracy zapraszamy do nadsyłania listów motywacyjnych i CV wraz z klauzulą klikając w przycisk aplikowania.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie podanym w dokumentach aplikacyjnych przez Zakłady Urządzeń Komputerowych „ Elzab” S.A. z siedzibą w Zabrzu w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na wskazane powyżej stanowisko pracy.

    Podstawa prawna: Ustawa o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r.