Ta oferta pracy jest nieaktualna od 176 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Product Owner

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 21.12.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    SeaChange Polska, Warszawa

    SeaChange International (Nasdaq: SEAC), z siedzibą w USA, jest kluczowym dostawcą produktów i usług telewizji cyfrowej dla największych na świecie operatorów telewizji kablowych, firm telekomunikacyjnych, nadawców telewizyjnych i firm multimedialnych. Rozwiązania SeaChange ułatwiają agregację, licencjonowanie i dystrybucję treści wideo oraz reklam telewizyjnych, a także pozwalają na sprawne zarządzanie prawami autorskimi, emisją i dystrybucją.

    Mamy ponad 23 lata doświadczenia w tworzeniu rozwiązań na rynku płatnej telewizji. Dostarczamy oprogramowanie ponad 100 operatorom telewizyjnym, zapewniające wysoką wydajność, niezawodność i skalowalność. Z naszych produktów korzystają dziesiątki milionów użytkowników na całym świecie. Byliśmy wielokrotnie nagradzani, m.in. zdobyliśmy trzy nagrody Emmy.

    Więcej informacji można znaleźć pod adresem: www.schange.com

    SeaChange Polska Sp. o.o. tworzy rozwiązania w zakresie User Experience na urządzenia mobilne, OTT, SmartTV, dekodery oraz systemy Back office, wdrażane przez operatorów płatnej telewizji na całym świecie.

    Nasz warszawski zespół inżynierów jest częścią międzynarodowego zespołu, zajmującego się tworzeniem, wdrażaniem i utrzymaniem oprogramowania zgodnie z praktykami udoskonalanymi od ponad 20 lat.

    Pracujemy w małych, niezależnych zespołach, zgodnie z metodyką SCRUM. Praktykujemy code review, Continuous Integration oraz DevOps. Dbamy o wysokie pokrycie testami, wysokiej jakości dokumentację oraz zweryfikowane rozwiązania architektoniczne.

    Na co dzień pracujemy w centrum Warszawy, w wygodnej lokalizacji blisko metra i innych środków komunikacji miejskiej (nowoczesne biuro przy ul. Przeskok).

    Opis stanowiska:

    • Praca w metodyce SCRUM, przy zastosowaniu najlepszych praktyk wytwarzania oprogramowania;
    • Praca w międzynarodowym zespole inżynierów, współpraca z zespołami z USA;
    • Rola Product Ownera dla jednego lub więcej zespołów scrumowych (programiści, testerzy), pracujących przy rozwoju jednego z produktów SeaChange;
    • Przygotowanie – we współpracy z analitykami i architektami – backlogu dla zespołów oraz określanie priorytetów w backlogu;
    • Określanie terminów i zakresu wydań produktu, we współpracy z interesariuszami wewnętrznymi;
    • Długoterminowe planowanie prac dla zespołów;
    • Odpowiedzialność za terminowość i jakość wydań przed interesariuszami;
    • Przygotowanie release notes dla wydań;
    • Monitorowanie kosztów rozwoju oprogramowania przez zespoły;
    • Branie udziału w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych, poszerzających ogólną i szczegółową wiedzę z zakresu telewizji cyfrowej;

    Jesteś osobą, której szukamy, jeśli:

    • Masz doświadczenie w pracy w roli Product Ownera w projektach prowadzonych w metodyce Scrum;
    • Masz co najmniej 5 lat doświadczenia w prowadzeniu projektów informatycznych;
    • Lubisz wyzwania i poznawanie nowych technologii;
    • Wiesz, jak wygląda cykl wytwarzania oprogramowania;
    • Znasz język angielski w stopniu umożliwiającym sprawne komunikowanie się z anglojęzycznymi członkami zespołu oraz przygotowywanie formalnej dokumentacji projektowej;
    • Masz doświadczenie w korzystaniu z Jira Agile.

    Mile widziane:

    • Doświadczenie w projektach związanych z telewizją cyfrową;
    • Doświadczenie w programowaniu;
    • Zdolności / doświadczenie w zakresie analizy systemowej i/lub projektowania;
    • Doświadczenie w roli scrum mastera;
    • Znajomość Jira Portfolio;
    • Umiejętność przygotowywania czytelnych prezentacji.

    Co oferujemy:

    • Udział w zróżnicowanych projektach w międzynarodowych zespołach;
    • Możliwość poznawania nowych technologii i rozwiązań informatycznych;
    • Atrakcyjne wynagrodzenie;
    • Pracę w biurze w centrum Warszawy (ul. Przeskok);
    • Pracę w pełnym wymiarze godzin;
    • Przyjazne i otwarte środowisko pracy;
    • Szkolenia w kraju i za granicą;
    • Lekcje nauki języków obcych;
    • Prywatną opiekę zdrowotną;
    • Pakiet Multisport;
    • Budżet integracyjny.

    Jeśli spełniamy Twoje oczekiwania, a Ty nasze – wyślij nam swoje CV lub kontakt do siebie klikając w przycisk APLIKUJ znajdujący się poniżej lub na dole ogłoszenia.

    W swojej aplikacji prosimy o zawarcie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami)."