Ta oferta pracy jest nieaktualna od 73 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Program Płatnych Praktyk

  • Lublin, lubelskie
  • Praktykant/Stażysta
  • 14.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    top

    MW Lublin – jesteśmy firmą działająca w przemyśle motoryzacyjnym zajmująca się produkcją felg stalowych do samochodów osobowych i dostawczych. Wchodzimy w skład grupy kapitałowej CLN.

    Więcej informacji o nas znajdziesz na: www.gruppocln.com

    Aktualnie poszukujemy studentów i absolwentów na:

    Program Płatnych Praktyk w obszarze:
    - Jakości
    - Utrzymania Ruchu
    - Produkcji
    Miejsce pracy: Lublin

    Jeżeli:

    • Interesujesz się motoryzacją,
    • Lubisz pracę z ludźmi,
    • Jesteś dyspozycyjny minimum 4 dni w tygodniu,
    • Posługujesz się sprawnie MS Excel,
    • Posiadasz komunikatywną znajomość j. angielskiego,
    • Posiadasz zdolności manualne i lubisz majsterkować,
    • Potrafisz obsługiwać narzędzia pomiarowe (suwmiarka, głębokościomierz, twardościomierz)

    A dodatkowo posiadasz wykształcenie techniczne:

    • W obszarze Jakości preferowane kierunki: Zarządzanie i inżynieria produkcji, Inżynieria materiałowa,
    • W obszarze Utrzymania Ruchu preferowane wykształcenie co najmniej średnie techniczne w kierunku Elektryk / Elektromonter / Mechanik,
    • W obszarze Produkcji preferowane kierunki: Zarządzanie i Inżynieria Produkcji, Mechanika i Budowa Maszyn, Inżynieria materiałowa, Chemia.

    To właśnie Ciebie szukamy!

    Jakie zadania czekają Cię na stanowisku pracy:

    Dział Jakości:

    • Przygotowywanie detali do testów zmęczeniowych,
    • Przeprowadzanie pomiarów oraz analiza otrzymanych danych,
    • Testowanie półproduktów i produktów w trakcie procesu produkcyjnego,
    • Wypełnianie raportów jakościowych i wprowadzanie danych.

    Dział Utrzymania Ruchu:

    • Prowadzenie dokumentacji technicznej związanej z przeprowadzonymi pracami remontowymi,
    • Branie udziału w cyklicznych przeglądach, remontach i konserwacji maszyn,
    • Branie udziału w projektach wdrożeniowych na nowych liniach produkcyjnych i maszynach,
    • Rozwiązywanie problemów związanych ze sterowaniem/automatyzacją linii produkcyjnych oraz maszyn i urządzeń pomocniczych pod nadzorem pracowników Utrzymania Ruchu.

    Dział Produkcji:

    • Wdrażanie rozwiązań opartych na zasadach Lean Manufacturing,
    • Analizowanie problemów i optymalizowanie procesu poprzez proponowanie i wprowadzanie usprawnień w zakresie ustawień maszyn,
    • Przeprowadzanie prób technologicznych,
    • Przygotowanie i ciągłą weryfikację poprawności ustawień maszyn na przydzielonym obszarze.

    W zamian oferujemy:

    • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia,
    • Naukę pod okiem profesjonalistów,
    • Wynagrodzenie za okres stażu,
    • Możliwość kontynuowania zatrudnienia po zakończonym stażu,
    • Udział w interesujących projektach,
    • Możliwość uczestniczenia w szkoleniach wewnętrznych,
    • Otwarte i przyjazne środowisko pracy.

    Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie ofert CV z dopiskiem: "Staż – preferowany obszar praktyk"
    za pomocą przycisku Aplikuj.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)