Ta oferta pracy jest nieaktualna od 3 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Programista Android

  • Gdańsk, pomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 16.05.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Programista Android Gdańsk
    Zakres obowiązków:
      • rozwój nowej aplikacji związanej z bankowością mobilną,
      • rozwiązywanie problemów, które pojawią się podczas realizacji projektów,
      • uczestnictwo w procesie projektowania aplikacji oraz zaawansowanych interfejsów z atrakcyjnym UI/UX,
      • tworzenie dokumentacji technicznej,
      • wprowadzanie nowych funkcjonalności w aplikacjach mobilnych,
      • współpraca z innymi komórkami Banku.
    Oczekujemy:
      • wykształcenia wyższego,
      • doświadczenia w tworzeniu i rozwijaniu komercyjnych aplikacji w języku Java na platformę Android,
      • dobra znajomość środowiska Android, architektury i UX systemu Android,
      • praktyki w programowaniu w środowisku Android Studio, Android SDK, Eclipse,
      • znajomości dobrych praktyk programistycznych, w szczególności związanych z wydajnością aplikacji mobilnych
      • dobrej znajomości technologii webowych,
      • doświadczenia w pracy z Git, Jira, Confluence,
      • umiejętności analitycznego myślenia,
      • inicjatywy, kreatywności,
      • bardzo dobrej organizacji pracy,
      • samodzielności w rozwiązywaniu problemów,
      • umiejętności szybkiego uczenia się.
    Oferujemy:
      • udział w tworzeniu struktur i rozwiązań dla nowej organizacji bankowej,
      • okazję do rozbudowania życiorysu o historie dotyczące kluczowych dla polskiego rynku tematów w obszarze bankowości,
      • pracę w ambitnym zespole, który inspiruje,
      • przestrzeń do wdrażania autorskich pomysłów i rozwiązań,
      • pracę w atrakcyjnej lokalizacji Gdańska – Wrzeszcz (blisko przystanki autobusowe, tramwajowe, dworzec SKM/PKP),
      • umowę o pracę,
      • pakiet atrakcyjnych benefitów poza płacowych – prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do karty multisport.