Programista Aplikacji Internetowych

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 2017-07-18
  • Ważna jeszcze 23 dni (do 2017-08-17)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top

Colours Factory to grupa firm, która specjalizuje się w produkcji offsetowych i wielkoformatowych materiałów wspierających sprzedaż. Nowoczesny park maszynowy i innowacyjna technologia oraz wykwalifikowany i kreatywny zespół plasuje drukarnię w ścisłej czołówce największych firm sektora poligraficznego i reklamowego.

Aktualnie, do naszego nowego projektu e-commerce, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska:

  • programowanie aplikacji webowych z uwzględnieniem obowiązującej sztuki programowania
  • tworzenie nowych rozwiązań systemowych umożliwiających optymalizację poszczególnych procesów
  • zapewnienie ciągłego i zrównoważonego rozwoju systemu w oparciu o najnowsze technologie
    i rozwiązania programistyczne
  • projektowanie i wdrażanie nowych rozwiązań web-to-print
  • analiza i rozwiązywanie pojawiających się błędów systemowych
  • obsługa baz danych z poziomu administracyjnego

Idealny kandydat powinien spełniać następujące wymagania:

  • doskonała znajomość języka PHP
  • znajomość języka Python będzie dodatkowym atutem
  • znajomość relacyjnych baz danych, JavaScript, AJAX, OOP i ogólnie przyjętych wzorców projektowych
  • korzystanie w codziennej pracy z systemów kontroli wersji, głównie SVN
  • znajomość CSS oraz doświadczenie w autorskich projektach tworzenia API będzie ogromnym plusem

Oferujemy:

  • pracę pełną wyzwań dającą satysfakcję oraz umożliwiającą ciągły rozwój
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • tworzenie unikalnych projektów, również na rynek zagraniczny
  • miejsce pracy z najlepszym we Wrocławiu widokiem – 22 piętro SkyTower.

Wszystkie osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesłanie aplikacji za pomocą przycisku:

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy. Prosimy o dopisanie klauzuli: "Zgadzam się na wykorzystanie moich danych osobowych w celach rekrutacyjnych zgodnie z obowiązującą Ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U.2002 r. Nr 101 poz. 926)”

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się