Ta oferta pracy jest nieaktualna od 333 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Programista ASP.NET

  • Gliwice, śląskie
  • Specjalista
  • 20.11.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Relyon Recruitment to jedna z najbardziej dynamicznie rozwijających się firm konsultingowych świadczących usługi rekrutacyjne i optymalizujące działanie przedsiębiorstwa. Należymy do grona liderów dostarczających kompleksowe rozwiązania i usługi w zakresie rekrutacji, usług IT, outsourcingu pracowników, RPO oraz usług doradztwa HR.
    Wysoka świadomość biznesowa oraz realizacja projektów w oparciu o znajomość konkretnego sektora rynku pracy pozwalają nam tworzyć nową, unikalną wartość na rynku rekrutacji i usług doradczych.
    Work place: Gliwice
    Nr ref.: GLI/ASPNET/MB/112017

    OPIS STANOWISKA:

    Projekt webowy dla angielskiego klienta polegający na rozwoju systemu służącego do kompleksowego biletowania. Cały system obejmuje urządzenia w autobusach, urządzenia dla inspektorów i maszyny do sprzedaży biletów na stacjach. Zadaniele polega na rozwoju części back-office tego systemu.

    W projekcie jest podejście acceptance test–driven development, zarówno developerzy jaki i testerzy biorą aktywny udział w definiowaniu scenariuszy testowych jak i ich implementacji.

    WYMAGANIA:
    • Minimum 3 lata doświadczenia na stanowisku programisty .NET.
    • Znajomość: C#, ASP.NET, JavaScript, jQuery, HTML5, CSS3, TypeScript, T-SQL, JSON, XML; LDAP, HTTP REST, Active Directory, ADFS; WCF, WebApi, Bootstrap, Knockout, MSTest, Moq​, AutoMapper, Ninject, ADO.Net, SQLite, Entity Framework, Robot Framework, Selenium; Jenkins, TFS, SQL Server, Visual Studio.
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B1.
    OFERUJEMY:
    • Praca zdalna: tak, ustalana indywidualnie.
    • Podróże służbowe: nie.
    • Godziny pracy: standardowe.
    • Czas trwania współpracy: długoterminowa.
    • Proces rekrutacyjny: 1 etap: spotkanie z managerem + krótka techniczna weryfikacja.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Prosimy o umieszczenie w CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2014r., poz.1182 ze zm.). „

    Bardzo dziękujemy za wszystkie aplikacje. Skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.
    bottom