Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1280 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Programista Baz Danych Oracle

  • Poznań, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 24.03.2015

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Programista Baz Danych Oracler

    Pracując na tym stanowisku będziesz brać udział w...

    • projektowaniu systemów informatycznych oraz czynnie uczestniczyć w ich realizacji.
    • szacowaniu pracochłonności zadań.
    • kontakcie z Klientem w ramach realizowanych projektów jako wsparcie merytoryczne.

    Aby móc wykonywać powierzone Ci zadania będziesz potrzebować:

    • Zaawansowanej znajomości SQL (tj. skomplikowanych zapytań, funkcji analitycznych);
    • Zaawansowanej znajomości PL/SQL,
    • Umiejętności optymalizacji kodu i zapytań;
    • Doświadczenia z dużą ilością danych;
    • Zmysłu analitycznego;
    • Umiejętności pracy w zespole, samodzielności, komunikatywności, otwartości;
    • Znajomości j. angielskiego na poziomie pozwalającym rozumienie dokumentacji technicznej;

    Doskonale będzie jeśli dodatkowo:

    • Umiesz administrować bazą danych Oracle w wersjach 11 i 12 przynajmniej na poziomie podstawowym.
    • Znasz LINUX’a oraz narzędzia TOAD i SQLDeveloper.

    W zamian oferujemy Tobie:

    • Zatrudnienie w prężnie rozwijającej się organizacji, w zespołach profesjonalistów, bez sztywnych korporacyjnych procedur.
    • Udział w ciekawych projektach z wykorzystaniem nowoczesnych technologii, w środowisku międzynarodowym.
    • Atrakcyjne wynagrodzenie.
    • Dogodną formę zatrudnienia – umowa o pracę lub długoterminowy kontrakt.
    • Przy umowie o pracę bogaty pakiet benefitów, w tym: prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do aktywności sportowych i kulturalnych.
    • Przyjazne środowisko pracy, wsparcie merytoryczne i szkolenia wewnętrzne oraz elastyczne godziny pracy.
    • Promujemy najlepsze praktyki rzemiosła programistycznego, w tym: pisanie czystego kodu, nacisk na testowalność kodu, wzorce projektowe.
    Miejsce pracy: Poznań

    Nr ref. BDO/032015
    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

    Dziękujemy za wszystkie przesłane wnioski.
    Zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.