Ta oferta pracy jest nieaktualna od 34 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Programista C# .NET

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 12 - 15 tys. zł brutto
  • 2017-07-24

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top
Relyon Recruitment to jedna z najbardziej dynamicznie rozwijających się firm konsultingowych świadczących usługi rekrutacyjne i optymalizujące działanie przedsiębiorstwa. Należymy do grona liderów dostarczających kompleksowe rozwiązania i usługi w zakresie rekrutacji, usług IT, outsourcingu pracowników, RPO oraz usług doradztwa HR.
Wysoka świadomość biznesowa oraz realizacja projektów w oparciu o znajomość konkretnego sektora rynku pracy pozwalają nam tworzyć nową, unikalną wartość na rynku rekrutacji i usług doradczych.

Mamy dla Ciebie kilka projektów, które pozwolą połączyć rozwój i dostęp do nowych technologii. Poszukujemy osoby kreatywnej na stanowisko:

Programista C#/.NET
Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: WAW/07/NET
Wynagrodzenie:12 - 15 tys. zł

OPIS STANOWISKA:

Jeśli Twoja obecna praca lub projekt, znudziły Ci się, nie widzisz możliwości rozwoju, chcesz podjąć nowe wyzwanie albo po prostu chcesz zarabiać więcej.

Wyślij swoje CV!!!

WYMAGANIA:
  • przynajmniej roczne doświadczenie zawodowe programowaniu z wykorzystaniem technologii Microstoftowych C#, ASP.NET, etc (mile widziane powyżej 2 lat)
  • praktyczną znajomość relacyjnych baz danych;

  • chęc rozwoju w projektach z wykorzystaniem WCF, ADO.NET, Web Api)
  • dobra znajomośc języka angielskiego (międzynarodowe zespoły developerskie);

OFERUJEMY:
  • współpracę w oparciu o umowę o pracę;
  • wynagrodzenie do 15 000 PLN brutto (UoP);
  • bogaty pakiet socjalny i budżet szkoleniowy;
  • 100% projektów własnych;

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Prosimy o umieszczenie w CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2014r., poz.1182 ze zm.). „

Bardzo dziękujemy za wszystkie aplikacje. Skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.
bottom

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się