Ta oferta pracy jest nieaktualna od 249 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Programista .net

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 19.05.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

eRecruitment Solutions sp. z o.o.
Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: ER/2017/3/AD
top
www.eRecruiter.pl to proste narzędzie służące do zarządzania procesem rekrutacji online
i kompleksowego zarządzania bazą kandydatów. System eRecruiter wykorzystywany jest codziennie przez kilkaset firm, co czyni go najczęściej używanym systemem rekrutacyjnym w Polsce. Chcemy byś rozwijał go z nami!

Zostań Programista .net w eRecruitment Solutions sp. Z o.o.

Zakres obowiązków:

  • tworzenie i rozwój systemu ATS (eRecruiter.pl)
  • tworzenie oprogramowania przy wykorzystaniu najnowszych technologii (asp.net core, entity framework core, react/redux).
  • budowanie wydajnych i skalowalnych microserwisów oraz Rest API
  • współtworzenie architektury do przyjętych założeń oraz proponowanie własnych rozwiązań
  • wypracowywanie standardów tworzenia oprogramowania i wdrażanie ich do codziennej pracy zespołu
  • współpraca z innymi deweloperami, testerami, frontedami, ux-designerami oraz product-ownerami przy budowaniu systemu eRecruiter
  • 80% czasu na nowe rzeczy, 10% na bugi, 10% na spotkania

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość C# i asp.net 4.6
  • mile widziana znajomość asp.net core oraz entity framework oraz asp.net mvc
  • mile widziane 2 lata doświadczenia przy tworzeniu komercyjnych serwisów opartych o technologie Microsoftu
  • dobra znajomość T-SQL umożliwiająca pisanie wydajnych zapytań
  • znajomość wzorców projektowych takich jak strategia, dekorator, specyfikacja, fabryka
  • znajomość zasad SOLID
  • mile widziana umiejętność pracy z GITem
  • otwartość na naukę nowych technologii (także frontowych takich jak react/redux)

Oferujemy:

  • przyjazną atmosferę
  • dużo samodzielności
  • opiekę medyczną, dofinansowanie do nauki języka angielskiego i zajęć sportowych
  • możliwość szybkiego rozwinięcia swoich umiejętności także dzięki budżetom na szkolenia
  • pracę nad innowacyjnymi rozwiązaniami dla największego systemu ATS w Polsce
  • pracę w samym centrum Warszawy – przy Rondzie Daszyńskiego
eRecruitment Solutions sp. z o.o. jest częścią Grupy Pracuj.
Administratorem danych jest eRecruitment Solutions sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Prostej 68. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji i mogą być udostępniane do innych spółek z grupy kapitałowej. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.