Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Programista CAD/CAM

WORK TIME STUDIO sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Niemcy

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Specjalista

Agencja posiada certyfikat o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 19744 .

 Dla naszego Klienta poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:

Nr referencyjny: PCC/07/20
Miejsce pracy:
NIEMCY - Lingen

Główne zadania :

  • tworzenie złożonych programów CNC przy użyciu oprogramowania CAD/CAM do 5-osiowych frezarek oraz centrów obróbczych (frezarko-tokarki)
  • planowanie przebiegu obróbki skrawaniem dla złożonych detali łącznie z ustaleniem sposobu ich zamocowania oraz dobrem narzędzi przy uwzględnieniu aspektów ekonomicznych oraz technologicznych
  • rozszerzanie banku narzędzi skrawających

Wymagania:

  • wykształcenie zawodowe w kierunku obróbki skrawaniem (tokarz lub frezer) lub wykształcenie porównywalne, mile widziane wykształcenie techniczne
  • doświadczenie zawodowe na stanowisku operatora tokarek CNC lub frezarek CNC
  • min. 3-letnie doświadczenie na stanowisku programisty CAD/CAM
  • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
  • mile widziana znajomość programów OpenMind HyperMill lub SolidCam
  • podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • umiejętność zarówno pracy samodzielnej jak i w zespole
  • gotowość do pracy w systemie 2-zmianowym (brak nocnej zmiany)
  • gotowość do pracy na terenie Niemiec – Lingen

Oferujemy:

  • wynagrodzenie zależnie od kwalifikacji od 35000 Euro do 40000 Euro brutto/rok
  • dodatek za pracę w systemie zmianowym 4000 Euro netto/rok
  • standardowo 160h/miesięcznie z możliwością dodatkowo płatnych dobrowolnych nadgodzin
  • pomoc w znalezieniu mieszkania w przystępnej cenie
  • darmowe kursy języka niemieckiego
  • odpowiedzialna i urozmaicona praca
  • możliwości rozwoju w innowacyjnej, międzynarodowej firmie
  • przyjazny, otwarty na pomoc zespół
  • nowoczesne i bezpieczne stanowisko pracy
  • własna kantyna na terenie firmy
  • atrakcyjne oferty leasingowe na urządzenia IT do użytku prywatnego

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt za pomocą przycisku „Aplikuj” oraz załączenie CV. Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Kontakt:

tel. (061)2224610

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”

WORK TIME STUDIO Sp. z o.o.  61-703 Poznań, ul. Gwarna 10  tel.+48 61 222 46 10

Ogłoszenie archiwalne