Ta oferta pracy jest nieaktualna od 155 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Programista front-end

  • Gdańsk, pomorskie
  • Specjalista
  • 2017-11-24

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Obszar IT Banku Millennium w Polsce pełni rolę centrum kompetencyjnego dla portugalskiej Grupy Millennium BCP. Współpracujemy z wybranymi departamentami Banku w zakresie analizy wymagań, tworzenia i implementowania nowych rozwiązań. Utrzymujemy i rozwijamy istniejące systemy (development ‘in-house’)… a wszystko po to, by poprzez rozwiązania IT budować wartość biznesową oraz trwałą przewagę konkurencyjną Banku.

    Obecnie poszukujemy kandydatów do pracy w Gdańsku na stanowisku:

    (Nowy Portal Banku Millennium)
    Miejsce pracy: Gdańsk
    nr ref: Pracuj/Front-end/Gdańsk

    Chcesz

    • Być częścią zespołu odpowiedzialnego za przebudowę głównej strony Banku Millennium?
    • Rozwinąć swoje doświadczenie w programowaniu?
    • Poznać specyfikę systemów bankowych?
    • Wziąć udział w ciekawych, prestiżowych projektach?
    • Poznać architekturę skalowalnego, dostępnego publiczne systemu transakcyjnego?

    Obowiązki

    • Implementacja rozproszonych aplikacji internetowych

    Oferujemy

    • Interesującą i odpowiedzialną pracę w międzynarodowej instytucji finansowej
    • Stałą umowę o pracę i atrakcyjny pakiet socjalny
    • Interesujące projekty z dziedziny bankowości internetowej
    • Aktywne uczestnictwo w procesie analizy i tworzenia nowych rozwiązań
    • Używanie najnowszych technologii oraz wzorców projektowych
    • Pracę ze złożonymi aplikacjami typu front-end
    • Pracę w Gdańsku w pełnym wymiarze godzin

    Wymagania

    • Umiejętność zaawansowanego programowania w języku Javascript
    • Znajomość bibliotek: JQuery, knockoutjs bądź komplementarnych
    • Bardzo dobra znajomość XHTML, HTML5, CSS i bootstrap
    • Podstawowa znajomość środowiska programistycznego Visual Studio
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym pracę z dokumentacją techniczną.

    Dodatkowym atutem będzie:

    • Umiejętność posługiwania się systemem wersjonowania kodu
    • Znajomość Web Essentials for Visual Studio
    • Znajomość less
    • Znajomość standardów XML, XML Schema, SOAP, XSLT
    • Doświadczenie w realizacji projektów w ASP.NET
    • Praktyczna znajomość jednego z wzorców projektowych interfejsu: MVVM bądź MVP

    Mile widziane:

    • Chęć poznania złożonych systemów bankowych
    • Dociekliwość i analityczna postawa wobec wymagań biznesowych
    • Zainteresowanie technologiami frontendowymi i .NET
    www.bankmillennium.pl/kariera/kontakt

    w ciągu 30 dni od daty emisji ogłoszenia.
    W formularzu wpisz numer referencyjny.
    Skontaktujemy się z wybranymi osobami.
    bottom