Ta oferta pracy jest nieaktualna od 707 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Programista Front-end (JavaScript)

  • Katowice, śląskie
  • Specjalista
  • 16.09.2016

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Producent oprogramowania Proximetry Poland Sp. z o.o. jest oddziałem badawczo-rozwojowym amerykańskiej firmy Proximetry Inc. Flagowym produktem firmy jest AirSync™ – wysokiej klasy platforma wspomagająca budowanie nowych aplikacji i usług opartych na koncepcji Internetu Rzeczy (Internet of Things), gdzie urządzenia cyfrowe i przedmioty fizyczne codziennego użytku potrafią się nawzajem komunikować.

    AirSync™ został zaprojektowany w modelu SaaS (Software as a Service) tak, aby sprostać wyzwaniom Internetu Rzeczy zarówno pod względem skalowalności systemu jak i bezpieczeństwa danych. Rozproszona architektura systemu pozwala na obsługę heterogenicznych sieci składających się z milionów urządzeń, a webowy interfejs użytkownika umożliwia zarządzanie taką siecią z dowolnego miejsca za pomocą laptopa, tabletu czy smartfona.

    System AirSync™  jest w całości tworzony w Polsce. W oparciu o otrzymane wymagania projektujemy, implementujemy oraz testujemy zaawansowane oprogramowanie. Wyznacznikami kultury pracy w naszej firmie są koleżeńskość, pomysłowość i nastawienie na końcowy rezultat - tworzymy wyjątkową atmosferę, w której każda osoba rozwija swoje talenty.

    top
    Miejsce pracy: Katowice

    Opis stanowiska:

    Osoba zatrudniona na niniejszym stanowisku, pracując w grupie programistów, będzie współtworzyć webowy interfejs użytkownika dla systemu zarządzania siecią i urządzeniami IoT (Internet of Things).

    Jeżeli:

    • jesteś studentem lub ukończyłeś studia z zakresu informatyki bądź kierunków pokrewnych
    • znasz JavaScript
    • znasz AngularJS, ReactJS lub D3.js
    • umiesz posługiwać się API w postaci interfejsu REST lub WebSocket
    • umiesz posługiwać się narzędziem kontroli wersji GIT
    • znasz system operacyjny Linux
    • posiadasz dobrą znajomość języka angielskiego

    To prawdopodobnie jest to oferta dla Ciebie. Dołącz do naszego zespołu!

    Naszym pracownikom zapewniamy:

    • stabilną, pełną nowych i ciekawych wyzwań pracę wśród profesjonalistów
    • udział w tworzeniu innowacyjnego produktu używanego przez klientów na całym świecie
    • kontakt z najnowszymi technologiami, stały rozwój kwalifikacji zawodowych
    • pakiet socjalny obejmujący m.in.: karnety na zajęcia sportowe, spotkania integracyjne
    • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i doświadczenia zawodowego
    • dogodną lokalizację biura (przy drodze ekspresowej S86)

    Gwarantujemy dostosowanie czasu pracy do indywidualnych uwarunkowań, istnieje także możliwość pracy zdalnej.

    Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do przesłania CV wraz z listem motywacyjnym za pomocą Aplikuj teraz na dole ogłoszenia lub na podany poniżej adres e-mail.

    PROXIMETRY POLAND Sp. z o.o.
    40-203 Katowice, Al. Roździeńskiego 91
    Tel. 32-258-0682
    e-mail: [email protected]
    www.proximetry.com

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”

    bottom