Ta oferta pracy jest nieaktualna od 13 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Programista Front-end - React

  • Toruń, kujawsko-pomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 04.10.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Simplito sp. z o.o.

    Simplito to kilkunastoosobowy, ambitny zespół programistyczny, pracujący w przyjemnej atmosferze w biurze na toruńskiej Starówce. Od ponad 10 lat działamy w obszarze Software R&D projektując rozwiązania dedykowane, a także własne produkty i narzędzia, co jest ważną częścią naszej aktywności.

    Miejsce pracy: Toruń

    Opis stanowiska:

    jako Frontend Developer w Simplito weźmiesz udział w interesujących i wymagających projektach, w których doceniona będzie Twoja wiedza i kreatywność. Jako członek wszechstronnego zespołu programistycznego będziesz odpowiedzialny/a za realizację warstwy interfejsu użytkownika i tym samym będziesz mieć wpływ na najważniejsze elementy procesu tworzenia i testowania oprogramowania.

    Wymagania:

    • minimum kilkuletnie doświadczenie programistyczne w JavaScript, w zakresie frontend (komercyjnie lub projekty własne).
    • Dobra znajomość React.js i przynajmniej jeden projekt zrealizowany przy użyciu tej technologii.
    • Wiedza i umiejętności związane z łączeniem się z backendami (w tym via websockets) i korzystaniem z różnorodnych api.
    • Mile widziana jest znajomość języka TypeScript.

    Zakładamy Twoją otwartość na różnorodne rozwiązania w zakresie interfejsów użytkownika oraz gotowość do dyskusji na tematy związane z użytecznością.

    Bardzo ważna jest dla nas Twoja umiejętność komunikowania się w języku angielskim, choćby w wymiarze podstawowym.

    Oferujemy:

    • możliwość współtworzenia oprogramowania wykorzystywanego w kilkudziesięciu krajach świata.
    • Okazję do zmierzenia się z interesującymi wyzwaniami w dziedzinie interfejsów użytkownika.
    • Umowę o pracę, w biurze firmy, z możliwością ustalenia elastycznego grafiku pracy, w którym znaleźć się mogą również okresy pracy zdalnej.
    • Satysfakcjonujące wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia.
    • Wspieranie rozwoju własnego poprzez udział w szkoleniach, dostęp do literatury i kontakt ze specjalistami.
    • Pracę w przyjaznym zespole i otoczeniu oraz wspólne spędzanie wolnego czasu.

    Osoby zainteresowane dołączeniem do zespołu Simplito prosimy o kliknięcie przycisku aplikowania i przesłanie aplikacji poprzez nasz formularz rekrutacyjny.