Ta oferta pracy jest nieaktualna od 105 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Programista – Frontend

  • Bielsko-Biała, śląskie
  • Specjalista
  • 10.01.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    INELO – jesteśmy wiodącą na rynku europejskim firmą, produkującą najwyższej jakości oprogramowanie do analizy i rozliczania czasu pracy kierowców – 4Trans®, urządzenia do pobierania danych oraz zaawansowany system satelitarnej lokalizacji pojazdów GBOX® Assist.

    Nasze doświadczenie kreowane na przestrzeni ostatniej dekady sprawia, że jesteśmy partnerem godnym zaufania, a rozwiązania, które oferujemy naszym Klientom przygotowujemy z największą starannością, kładąc nacisk na wysoką jakość oferowanych produktów i usług.

    O satysfakcję naszych Klientów dba ponad 206 osobowa kadra doświadczonych pracowników. Nasz profesjonalizm zaowocował otrzymaniem już po raz szósty z rzędu Gazeli Biznesu – wyróżnienia przyznawanego firmom cieszącym się nieskazitelną reputacją i uczciwością wobec pracowników, kontrahentów i Klientów.

    Sprawdź nas na www.inelo.pl
    w związku z nieustannym rozwojem poszukujemy pracowników na stanowisko
    Miejsce pracy: Bielsko-Biała

    Miejsce pracy: Bielsko - Biała

    Opis stanowiska:

    Twoja praca polegała będzie na rozwijaniu aplikacji webowych używanych do zbierania oraz przetwarzania i prezentacji danych z monitoringu kilkunastu tysięcy pojazdów oraz obsłudze wewnętrznego systemu zarządzania umowami.

    Wymagania:

    • Bardzo dobra znajomość JavaScript oraz TypeScript,
    • Bardzo dobra znajomość HTML5 oraz CSS3,
    • Dobra znajomość frameworka Angular,
    • Dobra znajomość systemu kontroli wersji GIT.

    DODATKOWE ATUTY:

    • Co najmniej 3 letnie doświadczenie zawodowe,
    • Znajomość i stosowanie zasad SOLID,
    • Doświadczenie w pracy w zespołach zwinnych (Scrum),
    • Doświadczenie w pracy w PHP,
    • Doświadczenie w pisaniu testów oraz stosowania TDD,
    • Wiedza nt konteneryzacji środowisk (Docker) oraz systemów Linux.

    Firma oferuje:

    • Wynagrodzenie od 6 000 zł – 11 000 zł brutto,
    • Zatrudnienie w szybko rozwijającej się firmie o ugruntowanej na rynku pozycji,
    • Pakiet benefitów: karta FitProfit, ubezpieczenia grupowe na życie,
    • Jasna ścieżka kariery – matryca kompetencji,
    • Elastyczne godziny pracy,
    • Możliwość pracy zdalnej (kilka dni w miesiącu),
    • Pracę w kompetentnym zespole doświadczonych programistów,
    • Creative Room,
    • Możliwość poszerzania wiedzy i rozwoju zawodowego na szkoleniach i konferencjach branżowych,
    • Opłacane przez firmę lekcje języka angielskiego,
    • Cotygodniowe szkolenia i warsztaty wewnętrzne,
    • Wyjazdy na konferencje i meetupy,
    • Dwa razy w tygodniu świeże owoce dla pracowników,
    • Zdrowe podejście, zrozumienie, otwartość, szczerość i przejrzystość na każdym poziomie.

    Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli:

    "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę INELO Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (dawniej Inelo spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.) KRS 0000702969 z siedzibą w Bielsku - Białej przy ul. Karpacka 24/U2b, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania."