Programista Hurtowni Danych - ETL

  • Sopot, pomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2017-08-11
  • Ważna jeszcze 19 dni (do 2017-09-10)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top
Atena projektuje, wdraża i integruje kompleksowe systemy informatyczne dla biznesu.
Specjalizuje się w zarządzaniu dużymi projektami wdrożeniowymi.

Doskonaląc metody wdrożeniowe, Atena czerpie z doświadczeń i kompetencji zdobytych podczas pracy nad innowacyjnymi rozwiązaniami IT dla wielu firm i instytucji w Polsce. Ze zrozumieniem specyfiki każdej z nich, opracowuje własne rozwiązania „pod klucz" z zakresów back-office, front office, middleware oraz business intelligence. Ponadto jest partnerem światowych liderów IT, w tym SAP i Microsoft.
Miejsce pracy: Sopot

Jakie zadania będą do wykonania?

  • Udział w projekcie implementacji Hurtowni Danych w zakresie:
    • tworzenia, rozwijania i optymalizacji procesów pobierających dane źródłowe oraz zasilających hurtownię danych (ETL)
    • tworzenia i utrzymywania modelu danych oraz warstwy metadanych
    • analizy danych źródłowych i wykonywania mapowań
    • tworzenia dokumentacji
  • Monitorowanie zmian w systemach źródłowych pod kątem zmian modelu danych i procesów zasilających hurtownię danych
  • Przygotowywanie raportów i zestawień

Jakich kompetencji i umiejętności szukamy?

  • Znajomość zagadnień architektonicznych DWH
  • Umiejętność analizy danych źródłowych
  • Znajomość bazy danych Oracle i/lub IBM DB2
  • Praktyczna znajomość PL/SQL (lub SQL PL)
  • Praktyczna znajomość optymalizacji zapytań SQL i przetwarzania dużych ilości danych
  • Umiejętność analitycznego myślenia i samodzielnego rozwiązywania problemów
  • Znajomość języka angielskiego

Dodatkowym atutem będzie:

  • Doświadczenie w dowolnej technologii ETL
  • Znajomość innych baz danych: MS SQL, PostgreSQL i innych
  • Znajomość narzędzi IBM DataStage, IBM Cognos, IBM SPSS

Co oferujemy?

  • Indywidualna opieka medyczna
  • Elastyczne godziny pracy
  • Dofinansowanie do karty Multisport
  • Sekcje sportowe
  • Możliwość udziału w konferencjach, szkoleniach, certyfikacjach
  • Możliwość prowadzenia wykładów dla studentów uczelni technicznych
  • Możliwość publikacji na blogu technologicznym Ateny
  • Warsztaty dla Twoich dzieci podczas ferii zimowych oraz wakacji
  • Imprezy integracyjne, sportowe oraz rodzinne
  • Pokoje relaksu
  • Stołówka na miejscu
  • Zniżka na ubezpieczenia

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV za pomocą:

Aplikacje bez poniższej klauzuli nie będą rozpatrywane.

ATENA Usługi Informatyczne i Finansowe S.A.
ul. Rzemieślnicza 33
81-855 Sopot

Zapewniamy całkowitą dyskrecję.

W CV prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli:  „Oświadczam, że przekazuję moje dane dobrowolnie mając świadomość, że w każdej chwili przysługuje mi prawo wglądu do moich danych oraz ich poprawiania lub usunięcia. Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji w celu realizacji procesu rekrutacji przez Atena Usługi Informatyczne i Finansowe Spółka akcyjna z siedzibą w Sopocie przy ul. Rzemieślniczej 33, 81-855 Sopot, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2014 r., tom 1, poz. 1182 ze zm.).”

Osoby zainteresowane pozostawieniem swoich danych w bazie Ateny w celu wzięcia udziału w przyszłych procesach rekrutacyjnych prosimy o zamieszczenie dodatkowej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Atena Usługi Informatyczne i Finansowe Spółka akcyjna z siedzibą w Sopocie przy ul. Rzemieślniczej 33, 81-855 Sopot w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych.”

bottom

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się