Ta oferta pracy jest nieaktualna od 254 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Programista Hurtowni Danych - ETL

  • Sopot, pomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 11.08.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Atena projektuje, wdraża i integruje kompleksowe systemy informatyczne dla biznesu.
    Specjalizuje się w zarządzaniu dużymi projektami wdrożeniowymi.

    Doskonaląc metody wdrożeniowe, Atena czerpie z doświadczeń i kompetencji zdobytych podczas pracy nad innowacyjnymi rozwiązaniami IT dla wielu firm i instytucji w Polsce. Ze zrozumieniem specyfiki każdej z nich, opracowuje własne rozwiązania „pod klucz" z zakresów back-office, front office, middleware oraz business intelligence. Ponadto jest partnerem światowych liderów IT, w tym SAP i Microsoft.
    Miejsce pracy: Sopot

    Jakie zadania będą do wykonania?

    • Udział w projekcie implementacji Hurtowni Danych w zakresie:
      • tworzenia, rozwijania i optymalizacji procesów pobierających dane źródłowe oraz zasilających hurtownię danych (ETL)
      • tworzenia i utrzymywania modelu danych oraz warstwy metadanych
      • analizy danych źródłowych i wykonywania mapowań
      • tworzenia dokumentacji
    • Monitorowanie zmian w systemach źródłowych pod kątem zmian modelu danych i procesów zasilających hurtownię danych
    • Przygotowywanie raportów i zestawień

    Jakich kompetencji i umiejętności szukamy?

    • Znajomość zagadnień architektonicznych DWH
    • Umiejętność analizy danych źródłowych
    • Znajomość bazy danych Oracle i/lub IBM DB2
    • Praktyczna znajomość PL/SQL (lub SQL PL)
    • Praktyczna znajomość optymalizacji zapytań SQL i przetwarzania dużych ilości danych
    • Umiejętność analitycznego myślenia i samodzielnego rozwiązywania problemów
    • Znajomość języka angielskiego

    Dodatkowym atutem będzie:

    • Doświadczenie w dowolnej technologii ETL
    • Znajomość innych baz danych: MS SQL, PostgreSQL i innych
    • Znajomość narzędzi IBM DataStage, IBM Cognos, IBM SPSS

    Co oferujemy?

    • Indywidualna opieka medyczna
    • Elastyczne godziny pracy
    • Dofinansowanie do karty Multisport
    • Sekcje sportowe
    • Możliwość udziału w konferencjach, szkoleniach, certyfikacjach
    • Możliwość prowadzenia wykładów dla studentów uczelni technicznych
    • Możliwość publikacji na blogu technologicznym Ateny
    • Warsztaty dla Twoich dzieci podczas ferii zimowych oraz wakacji
    • Imprezy integracyjne, sportowe oraz rodzinne
    • Pokoje relaksu
    • Stołówka na miejscu
    • Zniżka na ubezpieczenia

    Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV za pomocą:

    Aplikacje bez poniższej klauzuli nie będą rozpatrywane.

    ATENA Usługi Informatyczne i Finansowe S.A.
    ul. Rzemieślnicza 33
    81-855 Sopot

    Zapewniamy całkowitą dyskrecję.

    W CV prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli:  „Oświadczam, że przekazuję moje dane dobrowolnie mając świadomość, że w każdej chwili przysługuje mi prawo wglądu do moich danych oraz ich poprawiania lub usunięcia. Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji w celu realizacji procesu rekrutacji przez Atena Usługi Informatyczne i Finansowe Spółka akcyjna z siedzibą w Sopocie przy ul. Rzemieślniczej 33, 81-855 Sopot, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2014 r., tom 1, poz. 1182 ze zm.).”

    Osoby zainteresowane pozostawieniem swoich danych w bazie Ateny w celu wzięcia udziału w przyszłych procesach rekrutacyjnych prosimy o zamieszczenie dodatkowej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Atena Usługi Informatyczne i Finansowe Spółka akcyjna z siedzibą w Sopocie przy ul. Rzemieślniczej 33, 81-855 Sopot w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych.”

    bottom