Ta oferta pracy jest nieaktualna od 23 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Programista iOS

  • wielkopolskie
  • Specjalista
  • 26.04.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Nexio Management Sp. z o.o. (www.nexio.pl) jest firmą doradczo-wdrożeniową branży IT. Posiadamy doświadczenie we wdrażaniu następujących systemów: CRM, ERP, Biling, Order Management, Middleware. Współpracujemy z czołowymi producentami oprogramowania. Do naszych partnerów należą firmy takie jak: Oracle, Ericsson, Amdocs, IBM i Quadient. Najwięcej projektów realizujemy w branży telekomunikacyjnej, finansowej i mediowej.

    Współpracując z nami masz okazję uczestniczyć w rozwojowych projektach prowadzonych dla największych polskich i międzynarodowych firm. Przy obecnym projekcie oferujemy pracę zdalną.

    Programista iOS (Praca zdalna)

    Zakres zadań:

    • Rozwój i (w niewielkim stopniu) utrzymywanie aplikacji na iOSa dla naszego klienta
    • Wprowadzanie nowych funkcjonalności
    • Rozwiązywanie problemów, które pojawią się podczas realizacji projektów
    • Tworzenie dokumentacji technicznej
    • Dbanie o wysoką jakość kodu
    • Zdalna współpraca z zespołem projektowym

    Oczekiwania:

    • Min. 2 lata doświadczenia w rozwijaniu aplikacji na iOS
    • Komercyjna znajomość języka programowania Swift
    • Doświadczenie w pisaniu testów jednostkowych
    • Znajomość dobrych praktyk wytwarzania oprogramowania
    • Znajomość GIT-a lub innego systemu kontroli wersji
    • Bardzo dobra organizacja pracy
    • Samodzielność w rozwiązywaniu problemów

    Oferujemy:

    • Udział w projektach z dostępem do najnowszych wzorców
      technicznych i biznesowych
    • Elastyczne formy współpracy: umowa o pracę lub kontrakt B2B
    • Pakiet benefitów (Medicover rozszerzony o stomatologię, FitProfit)
    • Finansowanie zdanych certyfikatów
    • Przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole
    • Stabilność zatrudnienia

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.
    Prosimy o przesyłanie aplikacji w formacie doc.

    Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej:
    www.nexio.pl

    Kliknięcie przycisku „Wyślij” oznacza, że wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego procesu rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody również dla potrzeb przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Nexio Management Sp. z o.o., będącego Administratorem Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie, przy ulicy Orzyckiej 27. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne, ale konieczne do przeprowadzenia procesu rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych – jak np. stan cywilny – jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody. Nie wymagamy od Państwa zamieszczania zdjęcia w CV i/lub liście motywacyjnym. Jeśli jednak dołączą je Państwo, jest to jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie swojego wizerunku w celach rekrutacyjnych. W każdej chwili mają Państwo prawo do wglądu w treść Państwa danych i ich poprawiania oraz usuwania. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Państwa danych.