Ta oferta pracy jest nieaktualna od 194 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Programista Java

  • Gdańsk, pomorskie
  • Specjalista
  • 08.01.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Obszar IT Banku Millennium w Polsce pełni rolę centrum kompetencyjnego dla portugalskiej Grupy Millennium BCP. Współpracujemy z wybranymi departamentami Banku w zakresie analizy wymagań, tworzenia i implementowania nowych rozwiązań. Utrzymujemy i rozwijamy istniejące systemy (development ‘in-house’)… a wszystko po to, by poprzez rozwiązania IT budować wartość biznesową oraz trwałą przewagę konkurencyjną Banku.

    Obecnie poszukujemy kandydatów do pracy w Warszawie na stanowisku:

    Miejsce pracy: Gdańsk
    Nr ref.: DRA/JAVA/Gdańsk

    Zadania:

    • Projektowanie oraz implementacja oprogramowania warstwy back-end oraz front-end
    • Współpraca z zespołami programistów i testerów
    • Dbanie o jakość kodu i zgodność z obowiązującymi standardami
    • Analiza funkcjonowania systemu pod względem wydajności i bezpieczeństwa
    • Tworzenie dokumentacji technicznej
    • Udział w różnych etapach cyklu trwania projektu

    Wymagania:

    • Min. 2 lata doświadczenia w programowaniu aplikacji webowych w języku Java/Java EE
    • Praktyczna znajomość wzorców projektowych
    • Znajomość aspektów integracyjnych SOA
    • Mile widziana
      - Znajomość HTML, CSS, JavaScript oraz rozwiązań front-endowych: jQuery, RequireJS, Responsive Web Design
      - Znajomość zagadnień Cloud Computing
      - Znajomość Spring Framework
    • Umiejętność analitycznego i kreatywnego myślenia
    • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na komunikację w środowisku biznesowym
    • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki Informatyka, Telekomunikacja, Elektronika)
    • Nastawienie na tworzenie przemyślanych rozwiązań spełniających potrzeby biznesowe

    Oferujemy:

    • Pracę nad rozwojem kluczowych aplikacji Banku Millennium, w najnowszych technologiach
    • Możliwość zapoznania się z zagadnieniami wydajności i bezpieczeństwa aplikacji klasy Enterprise
    • Możliwość współpracy z wiodącym dostawcą usług finansowych
    • Ciekawą współpracę ze specjalistami z wielu dziedzin
    • Wielojęzyczne i kreatywne środowisko pracy
    • Zatrudnienie w pełnym wymiarze na podstawie umowy o pracę
    • Zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin na podstawie umowy o pracę wraz z pakietem benefitów dodatkowych (opieka medyczna, karta MultiSport, bilety do kina, premie motywacyjne)
    • Możliwość rozwijania swoich pasji w ramach grup zainteresowań
    www.bankmillennium.pl/kariera/kontakt

    w ciągu 30 dni od daty emisji ogłoszenia.
    W formularzu wpisz numer referencyjny.
    Skontaktujemy się z wybranymi osobami.

    bottom