Ta oferta pracy jest nieaktualna od 22 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Programista Java - JEE - Spring

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 29.07.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Od ponad 25 lat jesteśmy na polskim rynku liderem w obszarze rozwiązań Customer Experience Management. Każdego dnia podejmujemy nowe wyzwania. Dostarczamy naszym klientom rozwiązania pozwalające na doskonalenie procesów biznesowych i lepsze zarządzanie obsługą klientów.

    Współpraca z wartościowymi i ambitnymi ludźmi posiadającymi wysokie kwalifikacje jest kluczem do sukcesu naszej firmy. Poszukujemy ludzi kreatywnych, pracowitych i energicznych, którzy będą podzielać wyznawane przez nas wartości. Aktualnie szukamy osoby, która dołączy do naszego zespołu na stanowisko:
    Programista Java/ JEE/ Spring
    Miejsce pracy: Warszawa

    Zadania:

    • Tworzenie oraz rozwój aplikacji i systemów informatycznych dla klientów firmy
    • Wsparcie merytoryczne dla zespołu IT firmy
    • Tworzenie dokumentacji technicznej
    • Wsparcie programistyczne w realizacji zadań wdrożeniowych i utrzymaniowych

    Po pozytywnym przebiegu wdrożenia i potwierdzeniu predyspozycji interpersonalnych, również:

    • Zarządzanie kilkuosobowym zespołem
    • Bieżąca koordynacja projektów programistycznych i wdrożeniowych

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe z obszaru informatyki lub w trakcie studiów
    • Minimum 1 rok doświadczenia w programowaniu
    • Bardzo dobra znajomość Java (JEE, JSE)
    • Znajomość Spring Framework
    • Znajomość serwerów aplikacji: Glassfish, Jboss AS
    • Znajomość HTML / Javascript (jQuery, Angular JS) / CSS
    • Znajomość systemu kontroli wersji GIT
    • Dobra znajomość języka SQL i zagadnień relacyjnych baz danych (MSSQL)
    • Dobra znajomość języka angielskiego
    • Doświadczenie w tworzeniu aplikacji opartych o usługi REST
    • Umiejętność analitycznego myślenia
    • Umiejętność pracy w zespole
    • Doświadczenie w sprawowaniu funkcji kierowniczej będzie dodatkowym atutem

    Oferujemy:

    • Rozwojową pracę w bardzo ciekawej niszy Customer Experience Management
    • Stabilną pracę w przyjaznej i koleżeńskiej atmosferze
    • Możliwość awansu
    • Elastyczny czas pracy sprzyjający równowadze pomiędzy życiem prywatnym i zawodowym
    • Elastyczne warunki zatrudnienia: umowa o pracę lub B2B
    • Wynagrodzenie progresywne w miarę pozyskiwania wewnętrznych kompetencji i doświadczenia
    • System premiowania
    • Benefity pozapłacowe - wsparcie finansowe inicjatyw pracowniczych w zakresie sportowego i zdrowego stylu życia z uwzględnieniem twoich/indywidualnych preferencji
    • Dostęp do grupowego ubezpieczenia NNW
    • Pracę w przestronnym biurze, w dogodnej lokalizacji
    • Szkolenia w Polsce i za granicą
    • Eventy integracyjne
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.