Ta oferta pracy jest nieaktualna od 231 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Programista Java

  • Katowice, śląskie
  • Specjalista
  • 2018-03-27

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Asseco Poland to największa spółka informatyczna notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie i szósta firma IT w Europie. Specjalizujemy się w produkcji i rozwoju oprogramowania dla wszystkich sektorów gospodarki i jesteśmy zaangażowani w największe w Polsce projekty IT. Jako Grupa Kapitałowa Asseco działamy w 54 krajach na całym świecie (m.in. Polska, Czechy, Słowacja, Węgry, Bałkany, Niemcy, Hiszpania, Portugalia, Skandynawia, Izrael, Stany Zjednoczone, RPA). Nasza firma to miejsce nowoczesne i przyjazne pracownikowi. Zatrudniamy około 20 tys. wysoko wykwalifikowanych specjalistów, w tym ok. 5 tys. w Polsce.

    Miejsce pracy: Katowice
    POZ/MB/03/17

    Główne zadania:

    • programowanie aplikacji w technologii JEE
    • utrzymanie i rozwój wdrożonych systemów informatycznych

    Wymagania:

    • znajomość JAVA, HTML, Java Script
    • doświadczenie w pracy z relacyjnymi bazami danych (znajomość SQL)
    • doświadczenie w implementacji aplikacji internetowych z wykorzystaniem technologii JEE (Struts, Spring, Hibernate, JSP)
    • doświadczenie w implementacji usług Web Services (WSDL, XML, XSD)
    • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej

    Mile widziane:

    • praktyczna znajomość zagadnień z zakresu:
      • wzorców projektowych
      • projektowania systemów informatycznych z wykorzystaniem UML (znajomość Enterprise Architect)
    • znajomość zagadnień związanych z wydajnością, bezpieczeństwem i skalowalnością aplikacji internetowych
    • znajomość technologii AJAX oraz bibliotek jQuery, Prototype, AngularJS
    • doświadczenie w testowaniu funkcjonalnym i automatyzacji testów
    • znajomość platformy linux, iSeries (AS/400)
    • znajomość narzędzi Eclipse, Maven, SVN, git, JUnit
    • doświadczenie w programowaniu w języku C/C++
    • znajomość zagadnień związanych z administracją i konfiguracją Apache HTTP Server, Tomcat, repozytoriami SVN i git, kontenerami docker

     Oferujemy:

    • pracę w jednej z czołowych firm branży IT w Europie
    • możliwość zdobycia doświadczenia w specjalistycznej, wykorzystywanej w branży finansowej technologii
    • otwartość na dzielenie się wiedzą
    • udział w realizacji największych projektów informatycznych w Polsce
    • pakiet dodatkowych benefitów (prywatna opieka medyczna, karta wstępu na obiekty sportowe, program ubezpieczeń grupowych, szkolenia merytoryczne i językowe)

     Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnych oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez "Spółkę Asseco Poland S.A. z siedzibą w Rzeszowie, przy ul. Olchowej 14" zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych. Przekazuję moje dane dobrowolnie mając świadomość, że w każdej chwili przysługuje mi prawo wglądu do moich danych oraz ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacyjnych i spowoduje niezwłoczne usunięcie moich danych."