Ta oferta pracy jest nieaktualna od 78 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Programista Java

  • Kraków, małopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 06.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    IQ Software

    I2A Solutions (http://i2asolutions.com), amerykańska firma z siedzibą w Krakowie, poszukuje osoby na stanowisko programista Java. Firma realizuje wiele projektów webowych i mobilnych dla klientów w USA.

    Miejsce pracy: Kraków

    Opis stanowiska:

    Miejsce pracy: Kraków. Forma współpracy: kontrakt - zarówno dla osób bez działalności, jak i prowadzących działalność gospodarczą. Możliwa praca w niepełnym wymiarze godzin. Klientem jest jedno z amerykańskich biur General Electric zajmujące się transportem kolejowym.

    Wymagania:
    • Co najmniej dobra znajomość języka angielskiego, w mowie i piśmie
    • Przynajmniej rok doświadczenia w komercyjnym projekcie lub własny projekt napisany w javie i możliwy do zaprezentowania.
    • Dobra znajomość języka java
    • Znajomość relacyjnych baz danych
    • Znajomość systemów operacyjnych typu linux
    • Znajomośc systemów telemetrii (aplikacje typu 'agent' zbierające dane, systemy przetwarzania eventów) bedzie dodatkowym atutem
    • Koleżeńskość, przyjazne nastawienie do ludzi i świata :)

    Oferujemy:

    • Wynagrodzenie według stawek rynkowych.
    • Ciekawe projekty - nie tylko programowanie ale także projektowanie architektury tworzonych systemów.
    • Elastyczne godziny pracy, możliwość pracy zdalnej
    • W biurze mamy napoje, przekąski, piwo w lodówce - za free :)
    • Jeśli masz ochotę: grywamy czasem w dobre gry planszowe

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez I2a solutions."