Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1215 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Programista Java

  • mazowieckie
  • Specjalista
  • 24.03.2015

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Klient ForManWay, jedna z największych grup finansowo- ubezpieczeniowych, poszukuje osób na stanowisko:
    Numer referencyjny 21/2015

    Zadania:

    • Kompleksowa realizacja procesów rozwoju oprogramowania w oparciu o platformę JAVA
    • Rozwój i utrzymanie systemów informatycznych
    • Tworzenie oprogramowania w zakresie realizowanych zadań
    • Analiza wymagań biznesowych przekazywanych przez klientów wewnętrznych

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe (Informatyka lub pokrewne)
    • Minimum 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
    • Bardzo dobra znajomość języka programowania Java (SE oraz EE), poparta udokumentowanym doświadczeniem komercyjnym i udziałem w co najmniej jednym projekcie zespołowym
    • Doświadczenie i otwartość na bezpośredni kontakt z klientem wewnętrznym
    • Znajomość framework'ów: Spring 3 lub EJB 3, Hibernate 3
    • Znajomość Maven
    • Znajomość technologii integracyjnych (np. ESB, SOA, WebService, SOAP)
    • Znajomość SQL (co najmniej podstawowa)
    • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca korzystanie z dokumentacji technicznej

    Dodatkowo:

    • Komunikatywność, otwartość na kontakt z biznesem
    • Umiejętność identyfikacji, analizowania oraz rozwiązywania problemów
    • Umiejętność pracy w zespole
    • Nastawienie na cel i realizację zadań
    • Umiejętność pracy pod presją czasu

    Firma oferuje:

    • Stabilną pracę w międzynarodowej firmie
    • Możliwość rozwoju zawodowego przy ambitnych zadaniach w zespole Scrum
    • Udział w tworzeniu nowych rozwiązań i wpływ na przyszły kształt biznesu
    • Elastyczne godziny pracy
    • Stałe wynagrodzenie + premie wypłacane w cyklu półrocznym
    • Rozbudowany pakiet benefitów (ubezpieczenie, opieka medyczna, zniżki na produkty firmy, karta Multisport i inne)

    Administratorem danych jest Formanway Małgorzata Tryfon . Dane zbierane są dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym postanowieniami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (Dz. U. z 1998 r. Nr 21, poz. 94 z późn. zm.) oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i następuje na podstawie zgody umieszczonej poniżej. Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Formanway Małgorzata Tryfon . moich dodatkowych danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji. W razie rezygnacji z dalszego udziału w procesie rekrutacji ma Pani/Pan prawo złożyć żądanie usunięcia Pani/Pana danych osobowych, które spowoduje niezwłoczne usunięci ich przez Formanway Małgorzata Tryfon .