Ta oferta pracy jest nieaktualna od 147 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Programista Java

  • Poznań, wielkopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 27.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Centrum Rozwoju Edukacji EDICON prowadzi działalność z zakresu kompleksowego wsparcia szkół i placówek oświatowych w obszarze organizacji i prowadzenia procesu dydaktycznego. Dążymy do tworzenia i wdrażania standardów kształcenia poprzez dbanie o najwyższy poziom merytoryczny, zapewnienie narzędzi i materiałów dydaktycznych oraz szkolenie kadry dydaktycznej i dyrektorów.

    Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Poznań

    Zadania:

    • Rozwój i utrzymanie aplikacji
    • Integrowanie aplikacji z innymi systemami
    • Diagnozowanie i rozwiązywanie problemów z oprogramowaniem
    • Bieżąca obsługa i wsparcie dla tworzonych i rozwijanych systemów

    Wymagania:

    • Umiejętność programowania w języku Java
    • Umiejętność pracy z relacyjnymi bazami danych (MySQL, PostgreSQL)
    • Znajomość frameworka Hibernate
    • Umiejętność pracy w zespole z wykorzystaniem systemu kontroli wersji typu GIT
    • Umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną w języku angielskim
    • Sumienność, komunikatywność, samodzielność, chęć uczenia się

    Mile widziane dodatkowo:

    • Znajomość platformy Salesforce Force.com i języka Apex
    • Znajomość narzędzia budowy oprogramowania Mavena
    • Umiejętność pracy w środowisku Linux
    • Znajomość platform Liferay i/lub Alfresco

    Oferta:

    • Praca w wymiarze czasu pełnego etatu
    • Praca w młodym zespole IT
    • Udział w projektach rozwojowych
    • Możliwość zdobywania doświadczenia i podniesienia kwalifikacji zawodowych

    Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku Aplikuj.

    Oferty zawierające: CV, list motywacyjny oraz klauzulę "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133, pozycja 883)" prosimy przesyłać do 17 lipca 2016 r. drogą elektroniczną klikając przycisk Aplikuj teraz, z umieszczeniem w temacie nazwy stanowiska (Programista Java).