Programista Java

  • Sopot, pomorskie
  • Specjalista
  • 2018-01-09
  • Ważna jeszcze 19 dni (do 2018-02-08)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Connectis_ to ponad 20 lat doświadczenia w branży, 60.000 Specjalistów IT i tysiące projektów zrealizowanych w 14 krajach.

Opis stanowiska:

  • Projekt dotyczy świadczenia projektów z zakresu technologii aspektów biznesu asekuracyjnego
  • Firma wdraża i integruje kompleksowe systemy informatyczne; specjalizuje się w produktach dla rynku ubezpieczeniowego
  • Programista ma wpływ na budowanie nowych funkcjonalności, dba o jakość kodu oraz raportuje do Lidera Technicznego

Wymagania:

  • Minimum 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość platformy JEE; serwera JBOSS, narzędzia Jenkins, JIRA; repozytorium GIT oraz Oracle DB
  • Atutem jest styczność w pracy z narzędziem Docker, Maven 3 oraz PL/SQL
  • Mile widziane certyfikaty Sun Certified/Java SE Programmer oraz znajomość procesu code review
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1

Oferujemy:

  • Udział w dużych ciekawych projektach w jednym z największej i najszybciej rozwijającej się instytucji ubezpieczeniowej
  • Możliwość codziennej pracy w firmie podążającej za najnowszymi trendami technologicznymi
  • Opiekę medyczną dla Ciebie i bliskich
  • Dostęp do placówek sportowych w całej Polsce

Wynagrodzenie

13 000 - 16 000 PLN

Lokalizacja

SOPOT

Obszar

IT

Start

STYCZEŃ - LUTY 2018

Języki

ANGIELSKI - MIN. B1

Forma zatrudnienia

UMOWA B2B
Requirements

Wymagania:

JEE

JENKINS

REPOZYTORIUM GIT

JBOSS

JIRA

ORACLE DB
Benefity
komputer
pakiet medyczny
pakiet sport
szkolenia
pakiet relokacyjny

Connectis_ rozwija się bardzo dynamicznie w ciągu ostatnich lat, potwierdza to wiele nagród i wyróżnień przyznanych nam przez niezależnych ekspertów:
bottom