Ta oferta pracy jest nieaktualna od 37 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Programista Java (TELCO)

  • Katowice, Gliwice, Bielsko-Biała, śląskie
  • Specjalista
  • 09.10.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    PROGRAMISTA JAVA (TELCO)
    Nr ref.: PJ/T
    MIEJSCE PRACY
    Bielsko-Biała, Gliwice, Katowice
    GODZINY PRACY
    do ustalenia z kierownikiem
    RODZAJ UMOWY
    umowa o pracę
    zapraszamy: od zaraz!
    branża: IT
    podróże służbowe
    praca zdalna
    kontakt z klientem
    wyzwania projektowe

    Podstawowe informacje

    godziny pracy: do ustalenia z kierownikiem
    rodzaj umowy: umowa o pracę

    branża: IT
    podróże służbowe:
    praca zdalna:
    kontakt z klientem:
    wyzwania projektowe:

    Profil kandydata

    • wykształcenie wyższe telekomunikacyjne, informatyczne lub pokrewne
    • doświadczenie w projektach komercyjnych jako programista Java
    • praktyczna znajomość Java SE 8 i Java EE 7
    • praktyczna wiedza z zakresu JPA 2.0 i Hibernate
    • doświadczenie w pisaniu testów jednostkowych przy użyciu JUnit i Mockito
    • znajomość procesu Continuous Integration (Bamboo, Maven, SVN)
    • praktyczna umiejętność projektowania aplikacji w architekturze microserwisów
    • bardzo dobra znajomość języka angielskiego

    Zakres obowiązków

    • wsparcie analizy
    • projektowanie architektury aplikacji
    • development w standardzie CleanCode
    • pisanie i utrzymanie testów jednostkowych
    • wsparcie w pisaniu i utrzymaniu testów integracyjnych

    NASZA OFERTA

    prywatna opieka medyczna
    dostęp do obiektów sportowych
    i rekreacyjnych
    indywidualny plan szkoleniowy
    wyjazdy / spotkania integracyjne

    Dodatkowo:

    udział w inicjatywach charytatywnych
    imprezy rodzinne
    wsparcie startu w zawodach sportowych
    infrastruktura rowerowa
    wymiana wiedzy
    świetnie zlokalizowane biuro
    kameralna atmosfera
    własne biurko
    Co o projektach, technologiach i przyszłości mówią nasi pracownicy?
    Osoby zainteresowane ofertą pracy w Comarch prosimy o wypełnienie ankiety rekrutacyjnej online na stronie kariera.comarch.pl oraz o załączenie CV. Informacja o przetwarzaniu danych osobowych kandydatów, dostępna jest na stronie ankiety rekrutacyjnej.

    Uprzejmie informujemy, że na spotkania rekrutacyjne zapraszamy tylko wybrane osoby.

    bottom