Programista JAVA

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 24.11.2017
  • Ważna jeszcze 12 dni (do 24.12.2017)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Możemy Ci zaoferować:

pracę w ambitnym i doświadczonym zespole,
pracę w najnowszych technologiach,

zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
możliwość dalszego rozwoju zawodowego,

atrakcyjne wynagrodzenie,
pakiet benefitów (karta MultiSport, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie).

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy:

Miejsce pracy: Warszawa

Twoje zadania:

  • tworzenie i rozwój nowego systemu w architekturze microserwisowej (Java 8, Netflix OSS),
  • współpraca z zespołem projektowym i testerskim.

Oczekujemy:

  • przynajmniej dwuletniego komercyjnego doświadczenia w języku Java,
  • dobrej znajomości frameworków: Spring, Hibernate,
  • praktycznej znajomości Java 8,
  • mile widziana znajomość OAuth2, Spring Cloud, DDD,
  • atutem będzie doświadczenie w pracy z mikroserwisami.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez EURO-net sp. z o.o. moich danych osobowych, zawartych w przesłanej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji. Administratorem danych osobowych jest Euro-net Sp. z o.o. (właściciel marki RTV EURO AGD) z siedzibą przy ul. Muszkieterów 15, 02-273 Warszawa (Spółka). Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich poprawiania. Podanie danych osobowych, oznaczonych jako wymagane, jest dobrowolne, jednak niezbędne dla udziału w procesie rekrutacji.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się