Ta oferta pracy jest nieaktualna od 182 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Programista JAVA

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2017-11-24

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Możemy Ci zaoferować:

    pracę w ambitnym i doświadczonym zespole,
    pracę w najnowszych technologiach,

    zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
    możliwość dalszego rozwoju zawodowego,

    atrakcyjne wynagrodzenie,
    pakiet benefitów (karta MultiSport, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie).

    Obecnie do naszego zespołu poszukujemy:

    Miejsce pracy: Warszawa

    Twoje zadania:

    • tworzenie i rozwój nowego systemu w architekturze microserwisowej (Java 8, Netflix OSS),
    • współpraca z zespołem projektowym i testerskim.

    Oczekujemy:

    • przynajmniej dwuletniego komercyjnego doświadczenia w języku Java,
    • dobrej znajomości frameworków: Spring, Hibernate,
    • praktycznej znajomości Java 8,
    • mile widziana znajomość OAuth2, Spring Cloud, DDD,
    • atutem będzie doświadczenie w pracy z mikroserwisami.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez EURO-net sp. z o.o. moich danych osobowych, zawartych w przesłanej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji. Administratorem danych osobowych jest Euro-net Sp. z o.o. (właściciel marki RTV EURO AGD) z siedzibą przy ul. Muszkieterów 15, 02-273 Warszawa (Spółka). Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich poprawiania. Podanie danych osobowych, oznaczonych jako wymagane, jest dobrowolne, jednak niezbędne dla udziału w procesie rekrutacji.