Ta oferta pracy jest nieaktualna od 197 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Programista Java

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 04.01.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Pentacomp Systemy Informatyczne SA jest producentem rozwiązań informatycznych i dostawcą profesjonalnych usług IT dla dużych przedsiębiorstw i sektora publicznego. Dysponujemy wieloletnim doświadczeniem w realizacji strategicznych projektów dla największych w Polsce organizacji.

    Praca w Pentacompie to możliwość rozwoju zawodowego w przyjaznym i kompetentnym zespole, w spółce, która współpracując wieloma przedsiębiorstwami i instytucjami uczestniczy w prestiżowych projektach informatycznych.

    Obecnie poszukujemy specjalistów zainteresowanych dalszym rozwojem.

    Miejsce pracy: Warszawa

    Obowiązki i zadania:

    • projektowanie i implementacja oprogramowania w technologii Java EE
    • serwis i rozwój utrzymywanych aplikacji
    • przygotowywanie dokumentacji

    Wymagania:

    • co najmniej 2-3-letnie doświadczenie w tworzeniu rozwiązań opartych o Java
    • praktyczna znajomość, JPA 2.x, Hibernate, Spring Framework
    • znajomość HTML, CSS, JavaScript
    • podstawowa wiedza z zakresu wzorców projektowych, w tym MVC
    • znajomość relacyjnych baz danych i języka zapytań SQL
    • wiedza z zakresu języków XML, XSD, XSLT
    • umiejętność analizy relacji danych (m.in. znajomość ERD – Entity Relationship Diagrams);
    • praktyczne doświadczenie w posługiwaniu się notacją UML
    • znajomość narzędzi automatyzujących budowę aplikacji (np. Maven, Gradle)
    • umiejętność korzystania z repozytorium kodu (np. SVN, GIT)
    • doświadczenie w  testowania własnego kodu i pisania testów jednostkowych (np. JUnit, TestNG, Mockito)
    • praktyka w korzystaniu z IDE (np. IntelliJ, Netbeans, Eclipse)
    • znajomość popularnych serwerów aplikacyjnych (np. JBoss, Wildfly, Tomcat, WebSphere) oraz technik integracyjnych (messaging/JMS, web services, REST)
    • umiejętność korzystania z narzędzi ciągłej integracji (np. Jenkins)

     Mile widziane:

    • wykształcenie wyższe informatyczne
    • doświadczenie pracy w Scrum
    • umiejętność korzystania z Enterprise Architect
    • znajomość Selenium, EJB 3.x, JSF 2.x, bibliotek komponentów (np. Primefaces, IceFaces)
    • umiejętność korzystania z frameworków JS np. AngularJS
    • znajmość Thymeleaf
    • wiedza z zagadnień SOA i rozwiązań ESB
    • znajomość serwerów aplikacyjnych i bazodanowych IBM, Oracle
    • doświadczenie w modelowaniu procesów biznesowych
    • certyfikaty specjalistyczne i branżowe poświadczające posiadane kwalifikacje
    • gotowość do pracy w projektach realizowanych dla klientów zagranicznych z obowiązującym w komunikacji projektowej językiem angielskim

    Oferujemy:

    • możliwość rozwoju zawodowego przy w ciekawych projektach w przyjaznym zespole
    • stabilne zatrudnienie
    • elastyczny czas pracy
    • pakiet benefitów po okresie próbnym
    • niekoroporacyjne podejście do pracownika

    Administratorem danych jest Pentacomp Systemy Informatyczne S.A. z siedzibą w Al. Jerozolimskie 179, 02-222 Warszawa. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.