Ta oferta pracy jest nieaktualna od 18 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Programista Java

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-03-09

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteś entuzjastą nowych technologii, chcesz rozwijać swoje zawodowe kompetencje, masz talent, poczucie humoru i myślisz nieszablonowo? W Symmetry znajdziesz wymarzone warunki pracy. Szukamy osób takich jak Ty. Wiemy, że wartość firmy tworzą ludzie i potrafimy ich docenić. Miła i partnerska atmosfera pracy, uznanie dla twórczego zaangażowania to filary naszej HR polityki. Jeśli nasze zasady są spójne z Twoimi – dołącz do zespołu Symmetry.

    Miejsce pracy: Warszawa

    Zakres obowiązków:

    • projektowanie i rozwój nowoczesnych web aplikacji w Java
    • tworzenie przejrzystego i czytelnego kodu, który sam się dokumentuje
    • realizacja projektów zgodnie ze Scrum

    Wymagania:

    • minimum 2 lata doświadczenia komercyjnego w zespole wytwarzającym oprogramowanie
    • wykształcenie informatyczne
    • dobra znajomość zagadnień Programowania Obiektowego w Java i wzorców projektowych
    • doświadczenie w pracy z technologiami:
      • JEE, EJB, JPA, Spring, Hibernate, Spring Boot, REST, SOAP
      • systemem kontroli wersji GIT
    • znajomość serwerów aplikacyjnych RedHat JBoss, IBM WebSphere lub Oracle GlassFish
    • korzystanie z DRY, SOLID, KISS
    • dobra znajomość relacyjnych baz danych, PL/SQL i ORM
    • doświadczenie w pracy z bazami danych Oracle lub DB2
    • dobra znajomość języka angielskiego, umożliwiająca pracę z dokumentacją techniczną

    Dodatkowym atutem będzie:

    • znajomość kolejek MQ np. Active MQ, WebSphere MQ
    • znajomość szyny integracyjnej JBoss Fuse i OSGI

    Oferujemy:

    • pracę w młodym i dynamicznym zespole
    • ciekawe projekty dla największych firm i instytucji w Polsce
    • pracę w oparciu o metodykę Agile

    Dokumenty aplikacyjne (CV, list motywacyjny) wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych prosimy kierować klikając w przycisk Aplikuj teraz.