Programista Java

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 08.08.2018
  • Ważna jeszcze 20 dni (do 07.09.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Miejsce pracy: Warszawa
    Nr ref. SWQA/SDI/JAVA

    Zakres obowiązków

    Jako Programista Java / JEE będziesz odpowiedzialny za techniczną analizę zagadnień, projektowanie rozwiązań oraz ich implementację (intefejsy użytkownika oraz logika biznesowa). Zostaną przed Tobą postawione następujące wyzwania:

    • Proponowanie i projektowanie rozwiązań dla ciekawych i wymagających wyzwań technicznych
    • Współpraca z innymi zespołami (także międzynarodowymi)
    • Szerzenie dobrych praktyk projektowych i programistycznych w zespole

    Wymagania

    • Minimum. 3 letnie doświadczenie w programowaniu w Java/JEE
    • Bardzo dobra znajomość języka Java oraz frameworków (np. Spring)
    • Praktyczna znajomość technologii integracyjnych (np. REST, WS-*, SOAP, JMS)
    • Znajomość zagadnień projektowania i wykorzystania baz danych SQL (znajomość bazy danych Oracle jest dodatkowym atutem)
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie (umiejętność czytania dokumentacji technicznej)
    • Umiejętność pracy w zespole
    • Wykształcenie wyższe o specjalności informatyka, elektronika, telekomunikacja i/lub pokrewne, także równoważne doświadczenie

    Kwalifikacje będące dodatkowym atutem

    • Znajomość produktów Atlassian (Jira, FishEye i inne) od strony użytkownika i programisty
    • Znajomość technologii webowych: HTML, JavaScript/jQuery, Ajax, CSS3, JSON/XML itp.
    • Zmysł architektoniczny i umiejętność pisania czystego kodu
    • Praktyczna znajomość narzędzi SCM (Git, Perforce)
    • Doświadczenie w stosowaniu przeglądów kodu z wykorzystaniem narzedzi np. Gerrit, Crucible, GitLab
    • Znajomość zagadnień związanych z Continous Integration (Jenkins, Bamboo).

    Oferujemy

    • Stabilne zatrudnienie w przyjaznej atmosferze, w międzynarodowej korporacji
    • Prywatną opiekę medyczną (w tym stomatologiczną)
    • Kartę Multisport
    • Ubezpieczenie na życie
    • Kartę lunchową
    • Dofinansowanie kursu języka angielskiego; możliwość nauki języka koreańskiego
    • Dostęp do najnowszych produktów i technologii

    Jeśli brzmi to jak Twój kolejny krok w karierze, czekamy na Ciebie.

    Aplikację w języku angielskim prosimy przesłać klikając na przycisk Aplikuj.

    Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

    Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest SAMSUNG ELECTRONICS POLSKA Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Postępu 14, 02-676 Warszawa.

    Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdzie Pan/Pani po kliknięciu w przycisk „Aplikuj”.

    Patrz na miasto z 23 piętra.

    Pracuj z nami

    #WSAMSUNGU!