Ta oferta pracy jest nieaktualna od 47 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Programista

  • Kraków, małopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 06.08.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Noble Systems Corporation SA Oddział w Polsce

    Noble Systems zajmuje się tworzeniem dużych, rozproszonych systemów informatycznych w dziedzinie telekomunikacji, bankowości, optymalizacji czasu pracy i kilku innych obszarach.

    Jesteśmy dużą amerykańską, prywatną i stabilną firmą, z siedzibą główną w Atlancie. Zatrudniamy kilkuset specjalistów na całym świecie. Istniejemy od ponad 20 lat, ale dalej dynamicznie się rozwijamy, zarówno organicznie jak i przez zakupy innych firm. Dzięki temu nasze zapotrzebowanie na wysokiej klasy informatyków nie maleje. Dlatego też otwarliśmy oddział w Krakowie.

    Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Programista

    Miejsce pracy: Kraków
    Opis stanowiska:
    • Tworzenie i rozwój rozproszonych aplikacji C/C++, Python i PostgreSQL w środowisku Linux,
    • Automatyczne testy w Python i UnitTest,
    • Budowa kontenerów Docker uruchamianych na Amazon AWS za pomocą Jenkins,
    • Tworzenie elementów interfejsu HTTP / REST API w JavaScript / Node.js.

    Wymagania:

    • Wyższe wykształcenie informatyczne, elektroniczne lub pokrewne (licencjat OK, studenci ostatnich lat również OK),
    • Dobra znajomość języka Angielskiego w mowie i piśmie,
    • Dobra znajomość środowiska Linux,
    • Dobra znajomość języka C lub C++,
    • Dobra znajomość jednego z języków skryptowych: Python, Java Script, lub Perl,
    • Dobra znajomość jednego z systemów RDBMS: Postgres, MySQL, Oracle, itp.

    Dodatkowym atutem będzie wiedza na temat:

    • Sieci: TCP/IP, UDP, itp.,
    • Technologie Web: HTTP, HTML5, REST, jQuery, Bootstrap, itp.,
    • Technologie telekomunikacyjne: SIP, Asterisk, itp.
    • Programowanie asynchroniczne: libuv, libevent, Python Twisted lub Tornado, Node.js, itp.,
    • Wersjonowanie kodu i zarządzanie zmianami: GIT, TFS, SVN, itp.,
    • Narzędzia do obsługi błędów: JIRA, Mantis, itp.,
    • Narzędzia do automatyzacji budowy i dystrybucji kodu: Jenkins, Autopilot, Docker, itp.

    Oferujemy:

    • Stabilną i bezpieczną pracę (jesteśmy prywatną firmą finansowaną z własnych środków),
    • Elastyczne godziny pracy,
    • Możliwość pracy zdalnej,
    • Szkolenia zagraniczne w USA,
    • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku pod okiem doświadczonej kadry,
    • Możliwość pogłębiania wiedzy.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji wraz z CV w języku angielskim klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Noble Systems z siedzibą w Atlancie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.