Ta oferta pracy jest nieaktualna od 27 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Programista

  • Legnica, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 2018-03-28

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top1
    top
    Programista
    (kandydat-kandydatka)
    Miejsce pracy: Legnica
    Wymagania:
    • znajomość programowanie w języku C# i framework .NET
    • znajomość języka SQL (MS SQL) oraz narzędzi ORM (np. EntityFramework, LINQ, XPO, NHibernate)
    • ogólne pojęcie o ASP.NET MVC / WebApi
    Dodatkowym atutem będzie:
    • znajomość systemu erp enova
    • znajomość pakietu DevExpress
    • znajomość HTML/JavaScript/CSS
    • umiejętność tworzenia aplikacji na platformy mobilne
    Obowiązki:
    • modyfikacja oraz rozwój istniejących aplikacji klasy ERP
    • tworzenie nowych aplikacji desktopowych/webowych/mobilnych
    • analizowanie problemów -testowanie nowych rozwiązań
    Oferujemy:
    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • stabilne warunki finansowe
    • możliwość dokształcenia i rozwoju własnego
    • niezbędne narzędzia pracy
    • wsparcie zespołu
    • karta Multisport

    Dokumenty aplikacyjne, z numerem referencyjnym w temacie wiadomości, prosimy o przysyłanie za pomocą przycisku APLIKUJ.

    Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez PU JAREXS Sp. z o.o. ul. Okólna 1a, 59-220 w Legnicy w celu przeprowadzenia i rozstrzygnięcia procesu rekrutacji na stanowisko PROGRAMISTA, na podstawie wyrażonej przez Panią/Pana zgody (tj. art. 23 ust. 1 pkt. 1 ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych).

    Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do trzech (3) miesięcy od rozstrzygnięcia procesu rekrutacji.

    Przysługuje Pani/Panu prawo żądania dostępu do danych osobowych dotyczących Pani/Pana osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych.

    Ponadto, przysługuje Pani/Panu prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Powyższe nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie wyrażonej przez Panią/Pana zgody przed jej cofnięciem.

    Dodatkowo, przysługuje Pani/Panu prawo do złożenia skargi do organu nadzorczego – Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa.

    Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, przy czym niezbędne do udziału w procesie rekrutacji. Decyzje dotyczące przeprowadzenia oraz rozstrzygnięcia procesu rekrutacji nie będą podejmowane w sposób zautomatyzowany.