Ta oferta pracy jest nieaktualna od 118 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Programista MS Dynamics NAV

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 2018-03-20

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Poltraf - firma farmaceutyczna należąca do grupy UPS
    36651
    miejsce pracy: Wrocław, nr ref. MS/03/18

    Główne zadania:
    • Współtworzenie i implementacja oprogramowania wspierającego kluczowe procesy firmy
    • Tworzenie nowych modyfikacji dla MS Dynamics NAV
    • Dbanie, o jakość kodu i zgodność ze standardami obowiązującymi w firmie
    • Uczestnictwo w międzynarodowych projektach
    • Tworzenie dokumentacji technicznej niezbędnej w procesie rozwoju aplikacji
    • Wsparcie przy problemach z aplikacjami IT zgłaszanymi przez klientów zewnętrznych i wewnętrznych
    • Współpraca z członkami zespołu w zakresie realizowanych projektów
    Oczekiwania wobec kandydata:
    • Doświadczenie w programowaniu MS Dynamics NAV
    • Znajomość języka C/AL,
    • Znajomość języka SQL
    • Znajomości interfejsów NAV
    • Dobra znajomość języka angielskiego
    • Umiejętność  definiowania i kreatywnego rozwiązywani problemów
    • Umiejętność pracy w zespole oraz współpracy z klientem wewnętrznym
    Oferujemy:
    • Umowę o pracę
    • Pracę w międzynarodowej firmie o stabilnej pozycji rynkowej
    • Możliwość rozwoju zawodowego i samorealizacji - polityka awansu wewnętrznego
    • Pakiet świadczeń pozapłacowych (opieka medyczna, karta multisport)
    Osoby zainteresowane oraz spełniające powyższe wymagania prosimy o przesłanie CV z zaznaczonym numerem referencyjnym na adres: praca@ups.com.

    Dział Personalny zastrzega sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o dopisanie poniższej klauzuli:  Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie przez spółkę Poltraf Sp. z o.o. w siedzibą w Błoniu, ul. S. Batorego 4 05-870 Błonie k/Warszawy, moich danych osobowych dla celów związanych z procesem rekrutacji, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r. poz. 922). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania.