Ta oferta pracy jest nieaktualna od 211 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Programista .NET

  • Gdańsk, pomorskie
  • Specjalista
  • 24.11.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Obszar IT Banku Millennium w Polsce pełni rolę centrum kompetencyjnego
    dla portugalskiej Grupy Millennium BCP.

    Chcesz:

    Rozwinąć swoje doświadczenie w tworzeniu architektury / programowaniu?
    Nauczyć się tworzyć niezawodne, skalowane i bezpieczne rozwiązania dostępne publicznie?
    Poznać architekturę systemów bankowych i integrację miedzy systemami finansowymi?
    Wziąć udział w ciekawych, rozpoznawalnych projektach?

    W centrum kompetencyjnym w Gdańsku poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

    Miejsce pracy: Gdańsk
    nr ref.: pracuj/DRA/NET

    Oferujemy:

    • Pracę w wielu różnych ciekawych projektach istniejących i nowo tworzonych: bankowość internetowa, systemy intranetowe, systemy backend dla aplikacji mobilnej, systemy antyfraudowe i antymalwarowe, systemy kredytowe, systemy integracje z usługami zewnętrznymi takimi jak Blik, BIK, szybkie przelewy, systemy państwowe
    • Pracę w projektach wymagających myślenia w dużej skali: wiele serwerów, dużej liczby użytkowników, dużej liczbie rekordów w bazie danych, dużej ilości eventów, dużego ruchu i wysokich oczekiwań klientów względem czasu przetwarzania
    • Pracę w projektach wymagających myślenia o aspektach bezpieczeństwa
    • Uczestnictwo w reorganizacji istniejących rozwiązań celem zbliżenia się do koncepcji mikroserwisów i tworzenie nowych systemów zgodnie z takim podejściem
    • Organizację projektu opartą o metodyki zwinne
    • Aktywne uczestnictwo w procesie analizy i tworzenia nowego rozwiązania
    • Elastyczne indywidualne podejście do potrzeb inżyniera
    • Umowę o pracę, atrakcyjny pakiet socjalny, dostęp do platformy PluralSight

    Obowiązki:

    • Projektowanie i implementacja różnego rodzaju aplikacji i komponentów .NET w zależności od preferencji
    • Programowanie w różnych warstwach: prezentacyjnej, logiki biznesowej, baz danych
    • Dbanie o wysoką wydajność, bezpieczeństwo i jakość tworzonych rozwiązań

    Wymagania:

    • Umiejętność programowania obiektowego
    • Znajomość języka C#
    • Dla zainteresowanych warstwą prezentacji, dobra znajomość Javascript
    • Chęć rozwoju kompetencji w technologii .NET
    • Wykształcenie wyższe, lub w trakcie studiów
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym pracę dokumentacją techniczną

    Mile widziane:

    • Doświadczenie w programowaniu aplikacji WEB
    • Praktyczna znajomość wzorców architektury takich jak CQRS, Event Sourcing, MVC, MVVM
    • Znajomość technik wytwarzania oprogramowania w modelu „Domain Driven Design”
    • Dociekliwość i analityczna postawa wobec wymagań biznesowych
    • Znajomość jednego z zaawansowanych silników baz danych: Microsoft SQL Server, Oracle.
    www.bankmillennium.pl/kariera/kontakt

    w ciągu 30 dni od daty emisji ogłoszenia.
    W formularzu wpisz numer referencyjny.
    Skontaktujemy się z wybranymi osobami.
    bottom