Ta oferta pracy jest nieaktualna od 152 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Programista .NET

  • kujawsko-pomorskie
  • Specjalista
  • 19.04.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    CROSS Sp. z o.o.

    Jesteśmy firmą działającą na rynku od 1988 roku. Posiadamy oddziały w Warszawie i Opolu.

    Specjalizujemy się w świadczeniu usług informatycznych dla przedsiębiorstw z branży

    energetycznej i bankowej.

    W związku z rozwojem naszej działalności w zakresie produkcji aplikacji i integracji systemów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Opis stanowiska

    • projektowanie i implementacja aplikacji biznesowych
    • utrzymanie oraz rozwój oprogramowania
    • tworzenie dokumentacji projektowo - wdrożeniowej
    • współpraca z innymi działami i użytkownikami

    Wymagania

    • studia wyższe o profilu informatycznym lub pokrewnym (mile widziani studenci ostatnich lat studiów)
    • umiejętność programowania w .NET
    • programowanie relacyjnych baz danych (preferowany T-SQL)
    • język angielski umożliwiający samodzielne korzystanie z dokumentacji technicznej
    • umiejętność pracy w zespole oraz w środowisku rozproszonym

    Dodatkowe atuty

    • praktyczna znajomość: AngularJS, NodeJS, HTML5, JavaScript, jQuery, CSS3, XSLT, XSLT-FO
    • wiedza z zakresu integracji systemów poprzez usługi WebServices oraz REST Services
    • umiejętność optymalizacji zapytań SQL oraz pracy z dużymi bazami danych
    • wiedza z zakresu Data Science
    • umiejętność programowania w Delphi
    • doświadczenie w branży energetycznej lub bankowej
    • kreatywność i chęć poznawania nowych zagadnień biznesowych i technologii
    • zdolności analityczne

    Oferujemy

    • udział w ciekawych projektach informatycznych dla klientów polskich i zagranicznych
    • możliwość rozwoju zawodowego oraz zdobycia cennego doświadczenia zawodowego
    • udział w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych
    • pakiet socjalny
    • stabilne i elastyczne warunki pracy (np. praca zdalna)

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez CROSS Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest CROSS Sp. z o. o.  z siedzibą w Warszawie przy ul. Słomińskiego 15. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.