Programista .Net

  • Łódź, łódzkie
  • Specjalista
  • 2017-06-29
  • Ważna jeszcze 1 dzień (do 2017-07-29)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Spółka z Grupy PWN
ul. G. Daimlera 2, 02-460 Warszawa
www.pwn.pl

Jeśli szukasz miejsca, w którym nie będziesz tylko korporacyjnym trybikiem, chcesz pracować w zgranym, ambitnym i wzajemnie motywującym się zespole, zajmujesz się tworzeniem aplikacji w środowisku .NET i z chęcią poznajesz też inne technologie, zapraszamy do nas!

W OSDW Azymut mamy wiele ciekawych projektów związanych z platformą treści cyfrowych, drukarnią cyfrową, systemami e-commerce, a także dużo innych mniejszych aplikacji (webowych, API). W większości z nich stawiamy na nowe technologie oraz na zapewnianie aplikacjom wysokiej dostępności i skalowalności (wykorzystanie chmury zewnętrznej i wewnętrznej).

Od przyszłych koleżanek/kolegów z zespołu oczekujemy sumienności i zaangażowania, umiejętności logicznego myślenia, otwartości na komunikację oraz poczucia humoru :) Zmysł do projektowania przejrzystych i ergonomicznych interfejsów dla użytkownika mile widziany.
Programista .Net

Zakres obowiązków:

  • Rozwój i tworzenie aplikacji w środowisku .NET
  • Utrzymanie aktualnie działającego środowiska

Oczekujemy:

  • Znajomości C# i Powershell
  • Znajomości MSSQL
  • Znajomości SOAP, REST
  • Umiejętności analitycznego myślenia
  • Znajomość Delphi – mile widziana

Oferujemy:

  • Odpowiedzialną pracę przy ciekawych projektach
  • Elastyczną formę zatrudnienia: umowa o pracę lub kontrakt
  • Elastyczne godziny pracy
  • Dostęp do bogatej literatury branżowej (wewnętrzna biblioteczka) oraz rabaty pracownicze na książki z oferty OSDW Azymut Sp. z o.o.
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej oraz kart MultiSport
  • Bardzo dobrą atmosferę w miejscu pracy
  • Wewnętrzne i zewnętrzne szkolenia technologiczne

Złóż aplikację, klikając:

Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez OSDW Azymut sp. z o.o. (ul. Gottlieba Daimlera 2, 02-460 Warszawa), w celach rekrutacyjnych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz.U. 1997 Nr 133, poz. 883 z późn. zm.

Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez OSDW Azymut sp. z o.o. (ul. Gottlieba Daimlera 2, 02-460 Warszawa) w celu przesyłania w formie elektronicznej informacji o aktualnych ofertach, wydarzeniach i spotkaniach organizowanych w celu promocji zatrudnienia.

Administratorem danych osobowych przetwarzanych w celach rekrutacyjnych i promocyjnych jest OSDW Azymut sp. z o.o. (ul. Gottlieba Daimlera 2, 02-460 Warszawa). Dane nie będą udostępniane odbiorcom danych w rozumieniu art. 7 pkt 6 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych ( Dz.U. 1997 Nr 133, poz. 883 z późn. zm.). Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.
Nasze wartości
top
top

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się