Ta oferta pracy jest nieaktualna od 293 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Programista.NET

  • Łódź, łódzkie
  • Specjalista
  • 30.08.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Od 2004 roku jesteśmy partnerem wdrożeniowym Microsoft, a obecnie jedną z czołowych w Polsce firm tworzących oprogramowanie na zamówienie oraz systemy obiegu dokumentów w oparciu o produkty i technologie Firmy Microsoft.

    Poszukiwany:

    KIM JESTEŚMY

    Jesteśmy firmą dostarczającą rozwiązania informatyczne dla biznesu, wyspecjalizowaną w tworzeniu rozwiązań wspierających Zarządzanie Procesami Biznesowymi, Zarządzanie Zawartością w przedsiębiorstwach oraz tworzącą oprogramowanie biznesowe na zamówienie. Jesteśmy częścią Grupy K2.

    PRACA

    Opis stanowiska:

    zatrudniona osoba będzie członkiem zespołu programistycznego w projektach tworzonych dla największych polskich i międzynarodowych przedsiębiorstw.

    Zatrudnienie:

    różne formy współpracy; 40 h tygodniowo

    Godziny pracy:

    8 h dziennie między 8:00 a 18:00
    w zależności od potrzeb i preferencji

    Lokalizacja:

    Warszawa lub Łódź lub Rzeszów (w zależności od preferencji)

    Wielkość firmy:

    90+ z czego 70 osób w IT

    WYMAGAMY:

    • Doświadczenia zawodowego w pracy na stanowisku programisty w technologiach Microsoft,
    • Dobrej znajomości zagadnień związanych z programowaniem obiektowym,
    • Co najmniej podstawowej umiejętność projektowania baz danych, tworzenia zapytań i implementacji warstwy dostępowej,
    • Ogólnej, dobrej znajomości Microsoft .NET Framework,
    • Znajomości zagadnień związanych z programowaniem aplikacji w technologiach web, ze szczególnym uwzględnieniem ASP.NET MVC oraz frameworków JavaScript,
    • Doświadczenia w pracy zespołowej z zastosowaniem narzędzi pracy grupowej,
    • Umiejętności analitycznego myślenia,
    • Samodzielności, dociekliwości i skrupulatności,
    • Komunikatywności,
    • Znajomości języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej.

    OFERUJEMY:

    • Możliwość pracy nad ciekawymi, innowacyjnymi projektami informatycznymi,
    • Szansę ciągłego rozwoju zawodowego i szkolenia wewnętrzne,
    • Kontakt z najnowszymi technologiami,
    • Stałą pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej w Łodzi lub Warszawie lub w Rzeszowie (w zależności od preferencji),
    • Przyjazną atmosferę pracy w doświadczonym zespole,
    • Motywacyjne wynagrodzenie, niepubliczną opiekę zdrowotną oraz inne atrakcyjne benefity.

    Ponadto:

    Wyjścia firmowe,
    wyjazdy integracyjne:

    tak

    Parking dla rowerów:

    tak, podziemny (w zależności od lokalizacji)

    Kuchnia:

    tak

    Darmowa herbata / kawa:

    tak, szeroki wybór herbaty, smaczna kawa i owocowe środy

    Atmosfera w firmie:

    WSPANIAŁA! + dodatkowe benefity/upominki przy różnych okazjach