Programista .NET

Comarch SAO firmie

  • Lublin, lubelskie

  • Ogłoszenie wygasło 3 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
  • nr referencyjny: PN/E
  • zapraszamy: od zaraz!
  • rodzaj umowy: UOP
  • branża: IT
  • kontakt z klientem

Poszukujemy zaangażowanych i gotowych na nowe wyzwania pracowników o różnym stopniu doświadczenia zawodowego do projektów prowadzonych w technologii .NET. Damy Ci możliwość rozwoju w projektach dla klientów z całej Europy i pracy w branży systemów ERP. Nie czekaj, aplikuj już dziś!

TWOJE ZADANIA

  • Implementacja nowych funkcjonalności wspierających elastyczność i rozszerzalność systemów IT
  • Udział w projektach dla klientów z całej Europy
  • Praca w międzynarodowym zespole
  • Współpraca z analitykami biznesowymi i testerami
  • Diagnozowanie i usuwanie błędów
  • Opracowywanie i przestrzeganie standardów oraz dobrych praktyk programistycznych
  • Przygotowywanie dokumentacji technicznej dla realizowanej funkcjonalności

PROFIL PRACOWNIKA

  • Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne
  • Praktyczna znajomość technologii .NET/C# oraz MS SQL (T-SQL)
  • Umiejętność analitycznego myślenia oraz pracy w zespole
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość:
    • WPF, JIRA oraz Confluence
    • systemów klasy ERP

DLA CIEBIE

  • Zróżnicowane zadania – programowanie, analiza, konfiguracja, projektowanie, testowanie
  • Indywidualny plan szkoleń i konferencji oraz 14 ścieżek rozwoju zawodowego

Osoby zainteresowane ofertą pracy w Comarch prosimy o wypełnienie ankiety rekrutacyjnej online na stronie kariera.comarch.pl oraz o załączenie CV. Informacja o przetwarzaniu danych osobowych kandydatów, dostępna jest na stronie ankiety rekrutacyjnej.

Uprzejmie informujemy, że na spotkania rekrutacyjne zapraszamy tylko wybrane osoby.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy