Programista .NET (middle .NET developer)

Farmacol S.A. O firmie

Rekrutacja zdalna

Farmacol S.A.

Szopienicka 77

Katowice

GK FARMACOL to jeden z największych dystrybutorów farmaceutycznych w Polsce, łączący doświadczenie i najlepsze tradycje polskiego biznesu z nowoczesnym sposobem zarządzania.

Atutem naszej firmy są wysoko wykwalifikowani eksperci ściśle współpracujący na każdym stanowisku pracy. Jeśli cenisz sobie profesjonalizm, chcesz wyznaczać nowe kierunki rozwoju, lubisz podejmować nowe wyzwania i chcesz uczestniczyć w naszym sukcesie, a do każdego zadania podchodzisz indywidualnie…

Dołącz do grupy fachowców, którzy zmieniają oblicze biznesu
- zostań współtwórcą sukcesu
Grupy Kapitałowej FARMACOL.

Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • projektowanie i tworzenie oprogramowania w środowisku .NET,
  • tworzenie nowych oraz rozwój istniejących aplikacji,
  • udoskonalanie istniejących rozwiązań pod kątem technologii i wydajności,
  • uszczegóławianie wymagań biznesowych,
  • dobranie najlepszych technologii do projektu,
  • zapewnienie integralności pomiędzy różnymi środowiskami,
  • dbałość o najwyższą jakość kodu,
  • tworzenie dokumentacji technicznej oraz dokumentacji wdrożeniowej.

Wymagania:

  • preferowane wykształcenie wyższe techniczne (Informatyka),
  • doświadczenie w pracy na stanowisku .Net Developer – minimum 3 lata,
  • praktyczna znajomość w tworzeniu aplikacji w technologiach Microsoft .NET oraz ASP.NET MVC 5,
  • dobra znajomość języka C#,
  • znajomość Web Services (REST,SOAP),
  • znajomość ORM (Entity Framework),
  • znajomość IIS,
  • znajomość JS (JQuery, Bootstrap), HTML, CSS,
  • znajomość systemu kontroli wersji (SVN),
  • znajomość systemu CI (Jenkins),
  • znajomość narzędzi JIRA, Confluence,
  • znajomość bazy danych Oracle oraz umiejętność programowania w PL/SQL,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji,
  • silna motywacja do pracy i pozyskiwania nowej wiedzy technicznej,
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
  • bardzo dobra umiejętność rozwiązywania problemów,
  • umiejętności analityczne, planowania oraz organizacji pracy własnej,
  • zaangażowanie i wytrwałość,
  • dokładność, systematyczność.

Mile widziane:

  • znajomość PostgreSQL,
  • znajomość Delphi.

Oferujemy:

  • pracę pełną wyzwań w dynamicznie rozwijającej się organizacji,
  • udział w ciekawych i rozwojowych projektach, możliwość wpływania na kształt stosowanych w grupie rozwiązań,
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji i doświadczenia,
  • pakiet benefitów – opieka medyczna, pakiet sportowy, ubezpieczenie na życie.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Firma zastrzega sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy