Ta oferta pracy jest nieaktualna od 6 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Programista .NET

  • Poznań, wielkopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 20.01.2018

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Sputnik Software Sp. z o.o., wchodząca w skład Grupy Kapitałowej Atende, specjalizuje się w produkcji oprogramowania dla polskiego sektora publicznego, ze szczególnym uwzględnieniem jednostek samorządu terytorialnego. Działania spółki koncentrują się wokół produkcji własnych rozwiązań, przygotowywaniu oprogramowania na zamówienie klienta oraz transferu najnowszych technologii informatycznych na rodzimy rynek. Współpracujemy z ponad tysiącem klientów instytucjonalnych na terenie całego kraju. Naszą pozycję rynkowego lidera zbudowaliśmy w oparciu o stabilny i stale rozwijający się zespół specjalistów. W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy, poszukujemy pracowników otwartych na nowe wyzwania i zainteresowanych doskonaleniem swoich umiejętności.

Zapraszamy Cię do złożenia aplikacji na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Tworzenie nowoczesnych oraz konkurencyjnych rozwiązań softwarowych opartych o nowoczesne technologie

Wymagania:

  • Dobra znajomość C#, platformy .NET (Web, WinForms), Visual Studio
  • Dobra znajomość relacyjnych baz danych oraz języka SQL (MS SQL, PostgreSQL)
  • Zamiłowanie oraz determinacja do poznawania nowych technologii
  • Nie wymagane wykształcenie informatyczne lub wyższe

Mile widziane:

  • Znajomość następujących technologii: ASP .NET, XML, XSD, XSLT, ASP. NET MVC, JavaScript, JQuery, CSS3 (FrontEnd), Entity Framework, EF Code First, PostgreSQL, PHP5 OPP, C++, Android, React JS, Node JS.

Oferujemy:

  • Możliwość dostosowania warunków pracy do indywidualnych potrzeb (możliwość częściowej pracy zdalnej)
  • Wyzwania zawodowe gwarantujące stały rozwój umiejętności
  • Pracę w świetnie zorganizowanym i przyjaznym zespole
  • Możliwość realizowania własnych pomysłów
  • Dobrą atmosferę w pracy i po pracy

CV prosimy przesyłać klikając w przycisk Aplikuj teraz znajdujący się na dole ogłoszenia.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"