Ta oferta pracy jest nieaktualna od 56 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Programista.NET

  • Rzeszów, podkarpackie
  • Specjalista
  • 30.08.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Od 2004 roku jesteśmy partnerem wdrożeniowym Microsoft, a obecnie jedną z czołowych w Polsce firm tworzących oprogramowanie na zamówienie oraz systemy obiegu dokumentów w oparciu o produkty i technologie Firmy Microsoft.

Poszukiwany:

KIM JESTEŚMY

Jesteśmy firmą dostarczającą rozwiązania informatyczne dla biznesu, wyspecjalizowaną w tworzeniu rozwiązań wspierających Zarządzanie Procesami Biznesowymi, Zarządzanie Zawartością w przedsiębiorstwach oraz tworzącą oprogramowanie biznesowe na zamówienie. Jesteśmy częścią Grupy K2.

PRACA

Opis stanowiska:

zatrudniona osoba będzie członkiem zespołu programistycznego w projektach tworzonych dla największych polskich i międzynarodowych przedsiębiorstw.

Zatrudnienie:

różne formy współpracy; 40 h tygodniowo

Godziny pracy:

8 h dziennie między 8:00 a 18:00
w zależności od potrzeb i preferencji

Lokalizacja:

Warszawa lub Łódź lub Rzeszów (w zależności od preferencji)

Wielkość firmy:

90+ z czego 70 osób w IT

WYMAGAMY:

  • Doświadczenia zawodowego w pracy na stanowisku programisty w technologiach Microsoft,
  • Dobrej znajomości zagadnień związanych z programowaniem obiektowym,
  • Co najmniej podstawowej umiejętność projektowania baz danych, tworzenia zapytań i implementacji warstwy dostępowej,
  • Ogólnej, dobrej znajomości Microsoft .NET Framework,
  • Znajomości zagadnień związanych z programowaniem aplikacji w technologiach web, ze szczególnym uwzględnieniem ASP.NET MVC oraz frameworków JavaScript,
  • Doświadczenia w pracy zespołowej z zastosowaniem narzędzi pracy grupowej,
  • Umiejętności analitycznego myślenia,
  • Samodzielności, dociekliwości i skrupulatności,
  • Komunikatywności,
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej.

OFERUJEMY:

  • Możliwość pracy nad ciekawymi, innowacyjnymi projektami informatycznymi,
  • Szansę ciągłego rozwoju zawodowego i szkolenia wewnętrzne,
  • Kontakt z najnowszymi technologiami,
  • Stałą pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej w Łodzi lub Warszawie lub w Rzeszowie (w zależności od preferencji),
  • Przyjazną atmosferę pracy w doświadczonym zespole,
  • Motywacyjne wynagrodzenie, niepubliczną opiekę zdrowotną oraz inne atrakcyjne benefity.

Ponadto:

Wyjścia firmowe,
wyjazdy integracyjne:

tak

Parking dla rowerów:

tak, podziemny (w zależności od lokalizacji)

Kuchnia:

tak

Darmowa herbata / kawa:

tak, szeroki wybór herbaty, smaczna kawa i owocowe środy

Atmosfera w firmie:

WSPANIAŁA! + dodatkowe benefity/upominki przy różnych okazjach

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się