Ta oferta pracy jest nieaktualna od 150 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Programista .NET

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2017-07-27

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Można marzyć o idealnej pracy?
Można!
Miejsce pracy: Warszawa

Oferujemy:

  • Sprzęt: laptop lub komputer stacjonarny oraz dwa monitory
  • Świetną lokalizację – Centrala Banku tuż przy stacji metra Rondo Daszyńskiego
  • Prywatną opiekę medyczną
  • MultiSport
  • Elastyczne godziny pracy
  • Owocowe poniedziałki
  • Pełną wyzwań pracę w młodym, innowacyjnym i kreatywnym środowisku

Zadania:

  • Uczestnictwo w projektach realizowanych w oparciu o technologie ASP.NET i ASP.NET MVC, .NetWinForms, WPF
  • Projektowanie, rozwój oraz utrzymanie aplikacji z sektora finansowego
  • Realizację zadań zgodnie z planem Sprintów
  • Wsparcie techniczne analityków biznesowych

Oczekiwania:

  • Doświadczenie w programowaniu w C# .NetWinForms
  • Wymagana praktyczna znajomość SQL (PostgreSQL)
  • Mile widziana znajomość ASP.NET WebForms, ASP.NET MVC5, WebServices, WCF
  • Znajomość GIT
  • Mile widziane doświadczenie w SCRUM
Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Zgodnie z art. 24 ust. 1 Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.) informujemy, że administratorem danych jest Idea Bank SA z siedzibą w Warszawie przy ul. Przyokopowa 33, 01-208 Warszawa. Przedmiotowe dane przetwarzane są w celu niezbędnym do realizacji procesu rekrutacji oraz podjęcia działań przed zawarciem umowy i nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Obowiązek ich podania wynika z przepisów ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (tj. Dz. U. z 1998 r. Nr 21, poz. 94 ze zm.) oraz wydanych na jej podstawie aktów wykonawczych. Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo do ich poprawiania.
bottom