Ta oferta pracy jest nieaktualna od 23 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Programista .NET

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 17.10.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Miejsce pracy: Warszawa

    Zadania:

    • Udział w projektach realizowanych w oparciu o technologię .net (w szczególności ASP.NET MVC i ASP.NET WebForms)
    • Utrzymywanie oraz rozwój oprogramowania
    • Realizacja zadań zgodnie z bieżącym harmonogramem oraz z założeniami projektowymi
    • Przygotowanie dokumentacji technicznej
    • Udział w analizie wymagań

    Oczekiwania:

    • Co najmniej 3 lata doświadczenia na stanowisku programisty lub projektanta/programisty .NET
    • Znajomość technologii: ASP.NET WebForms, ASP.NET MVC 5, WebServices, WCF, ASP.NET MVC Web Api
    • Znajomość relacyjnych baz danych MS SQL
    • Znajomość HTML, CSS, Javascript, jQuery
    • Znajomość XML, XSD, WSDL, SOA
    • Dobrą znajomość języka angielskiego (certyfikat TOEIC mile widziany)
    • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
    • Wyższe wykształcenie informatyczne
    • Umiejętność samoorganizacji pracy

    Dodatkowym atutem będzie:

    • Certyfikacja Scrum Master
    • Znajomość języka modelowania ArchiMate 3
    • Certyfikacja Microsof Cetified Solutions Developer MCSD (głównie Web Applications, Application Lifecycle Management, Windows Store Apps, Universal Windows Platform)
    • Znajomość zagadnień z zakresu testowania oprogramowania
    • Umiejętność zastosowania wzorców projektowych
    • Znajomość dobrych praktyk pisania kodu
    • Doświadczenie w projektowaniu aplikacji mobilny opartych na czytnikach kodów kreskowych (Symbol, Motorola) w technologii Microsoft (Windows CE)
    • Znajomość technologii SSIS
    • Doświadczenie w optymalizacji baz danych
    • Znajomość zagadnień EDI

    Nasza oferta:

    • Pracę w międzynarodowej firmie, lidera w swojej branży
    • Ciekawe projekty
    • Elastyczną formę zatrudnienia – B2B lub umowa o pracę
    • Zgrany zespół profesjonalistów
    • Pakiet dodatków (karta medyczna, ubezpieczenie zdrowotne, Karta Multisport)

    Zapraszamy do poznania naszego ABC oraz złożenia aplikacji poprzez funkcję:

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

    Wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w bazie danych ABC Data S.A. i ich przetwarzanie w celu niezbędnym do realizacji procesów rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz.U. z 2002r., Nr 101, poz. 926). Jednocześnie oświadczam, że swoje dane podaję dobrowolnie oraz iż zostałem / zostałam poinformowany / poinformowana o nazwie i adresie siedziby administratora danych, a także o prawie wglądu do moich danych osobowych i ich poprawiania.

    opisopisopisopis